Peugeot 3008 1.2 PureTech Première I Aut. I Pano.dak I Navi
Specificaties
Modelinformatie
| Merk | Peugeot |
| Model | 3008 |
| Variant | 1.2 PureTech Première I Aut. I Pano.dak I Navi |
| Modelreeks | jul 2016 - mrt 2017 |
| Soort voertuig | Personenwagens |
| Carrosserie | SUV |
| Leeggewicht | 1.245 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 670 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.200 kg |
Voertuig
| Kenteken | NT-569-T |
| Bouwjaar | 2017 |
| Kilometerstand |
157.993 km |
| Transmissie | Automatisch |
| Aandrijving | Voor |
| Deuren | 5 |
| Stoelen | 5 |
| Kleur | Wit |
| Laksoort | Parelmoer |
| Interieur materiaal | Half leder / stof |
| Interieur kleur | Zwart |
| APK Datum | Nieuwe APK bij aflevering |
| Geïmporteerd | Nee |
Motor
| Brandstof | Benzine |
| Cilinderinhoud | 1199 |
| Cilinders | 3 |
| Vermogen Pk | 131 Pk |
| Vermogen Kw | 96 Kw |
| Koppel | 230 Nm |
| Verbruik gecombineerd | 5,2 l/100km |
| Verbruik stad | 6,3 l/100km |
| Verbruik buitenweg | 4,7 l/100km |
| CO2-emissie | 120 g/km |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | B |
Overig
| Categorie | Gebruikt |
| Motorrijtuigenbelasting | € 172 - 188 per kwartaal |
| BTW of Marge | Marge |
Garantie
Omschrijving
Nederlands geleverde, compleet uitgevoerde, Peugeot 3008 1.2 PureTech Automaat.
Meeneemprijs.
Bedrijfsinformatie
Alle moeite is genomen om de informatie op deze advertentie zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Aan deze advertentie kunnen geen rechten worden ontleend.
Waar staat deze Peugeot 3008
Carteam Edward Smit Auto's
Berrie 4
1724BB Oudkarspel
Financiering
Hoe werkt een financiering offerteaanvraag?
- Je ontvangt binnen 24 uur een offerte vanuit onze financieringspartner
- Je offerte is geheel vrijblijvend, geen enkele koopverplichting of kosten
- Je kunt een proefrit maken voor of na het aanvragen van de financiering, wat jij fijn vindt!
- Fiscaal voordeel: rente- en investeringsaftrek mogelijk als je zakelijk koopt
Andere occasions
- Elektrisch/Benzine
- 2025
- Automatisch
- 13.663 km
- Diesel
- 2014
- Automatisch
- 293.941 km
- Diesel
- 2010
- Automatisch
- 242.289 km