Jeep Grand Cherokee 3.0 CRD Overland I Aut. I ACC I Leder I Pano.dak
Specificaties
Modelinformatie
| Merk | Jeep |
| Model | Grand Cherokee |
| Variant | 3.0 CRD Overland I Aut. I ACC I Leder I Pano.dak |
| Modelreeks | jul 2013 - jun 2015 |
| Soort voertuig | Personenwagens |
| Carrosserie | SUV |
| Leeggewicht | 2.303 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Trekgewicht geremd | 3.500 kg |
Voertuig
| Kenteken | GD-306-D |
| Bouwjaar | 2014 |
| Kilometerstand | 293.941 km |
| Transmissie | Automatisch |
| Aandrijving | Vier |
| Deuren | 5 |
| Stoelen | 5 |
| Kleur | Zwart |
| Laksoort | Metallic |
| Interieur materiaal | Leder |
| Interieur kleur | Zwart |
| APK Datum | Nieuwe APK bij aflevering |
| Geïmporteerd | Ja |
Motor
| Brandstof | Diesel |
| Cilinderinhoud | 2987 |
| Cilinders | 6 |
| Vermogen Pk | 252 Pk |
| Vermogen Kw | 185 Kw |
| Koppel | 570 Nm |
| Verbruik gecombineerd | 7,5 l/100km |
| Verbruik stad | 9,3 l/100km |
| Verbruik buitenweg | 6,5 l/100km |
| CO2-emissie | 198 g/km |
| Emissieklasse | Euro 5 |
| Energielabel | F |
Overig
| Categorie | Gebruikt |
| Motorrijtuigenbelasting | € 853 - 897 per kwartaal |
| BTW of Marge | Marge |
Omschrijving
Compleet uitgevoerde geel kenteken Jeep Grand Cherokee 3.0 CRD Overland.
Meeneemprijs.
Bedrijfsinformatie
Alle moeite is genomen om de informatie op deze advertentie zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Aan deze advertentie kunnen geen rechten worden ontleend.
Waar staat deze Jeep Grand Cherokee
Carteam Edward Smit Auto's
Berrie 4
1724BB Oudkarspel
Financiering
Hoe werkt een financiering offerteaanvraag?
- Je ontvangt binnen 24 uur een offerte vanuit onze financieringspartner
- Je offerte is geheel vrijblijvend, geen enkele koopverplichting of kosten
- Je kunt een proefrit maken voor of na het aanvragen van de financiering, wat jij fijn vindt!
- Fiscaal voordeel: rente- en investeringsaftrek mogelijk als je zakelijk koopt
Andere occasions
- Benzine
- 2015
- Automatisch
- 188.793 km
- Benzine
- 2015
- Automatisch
- 246.848 km
- Benzine
- 2017
- Automatisch
- 102.754 km