Jeep Grand Cherokee 6.4 V8 SRT8 I Aut. I 468 PK I Grijs Kenteken
Specificaties
Modelinformatie
| Merk | Jeep |
| Model | Grand Cherokee |
| Variant | 6.4 V8 SRT8 I Aut. I 468 PK I Grijs Kenteken |
| Modelreeks | jul 2013 - dec 2018 |
| Soort voertuig | Bedrijfswagens |
| Leeggewicht | 2.404 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
Voertuig
| Kenteken | VPH-17-R |
| Bouwjaar | 2015 |
| Kilometerstand | 188.793 km |
| Transmissie | Automatisch |
| Aandrijving | Vier |
| Deuren | 5 |
| Stoelen | 2 |
| Kleur | Zwart |
| Laksoort | Metallic |
| Interieur materiaal | Half leder / alcantara |
| Interieur kleur | Zwart |
| APK Datum | 09-10-2026 |
| Geïmporteerd | Ja |
Motor
| Brandstof | Benzine |
| Cilinderinhoud | 6417 |
| Cilinders | 8 |
| Vermogen Pk | 468 Pk |
| Vermogen Kw | 344 Kw |
| Koppel | 624 Nm |
| Verbruik gecombineerd | 13,5 l/100km |
| Verbruik stad | 20,3 l/100km |
| Verbruik buitenweg | 9,6 l/100km |
| CO2-emissie | 315 g/km |
| Emissieklasse | Euro 6 |
Overig
| Categorie | Gebruikt |
| Motorrijtuigenbelasting | € 221 per kwartaal |
| BTW of Marge | BTW |
Omschrijving
Compleet uitgevoerde grijs kenteken Jeep Grand Cherokee 6.4 V8 SRT.
Meeneemprijs excl. Btw.
Bedrijfsinformatie
Alle moeite is genomen om de informatie op deze advertentie zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Aan deze advertentie kunnen geen rechten worden ontleend.
Waar staat deze Jeep Grand Cherokee
Carteam Edward Smit Auto's
Berrie 4
1724BB Oudkarspel
Financiering
Hoe werkt een financiering offerteaanvraag?
- Je ontvangt binnen 24 uur een offerte vanuit onze financieringspartner
- Je offerte is geheel vrijblijvend, geen enkele koopverplichting of kosten
- Je kunt een proefrit maken voor of na het aanvragen van de financiering, wat jij fijn vindt!
- Fiscaal voordeel: rente- en investeringsaftrek mogelijk als je zakelijk koopt
Andere occasions
- Diesel
- 2014
- Automatisch
- 293.941 km
- Elektrisch
- 2023
- Automatisch
- 77.301 km
- Benzine
- 2002
- Automatisch
- 105.855 km