Peugeot 2008 1.2 Hybrid 136 GT I Aut. I Pano.dak I Leder I Camera I Carplay I NL auto
Specificaties
Modelinformatie
| Merk | Peugeot |
| Model | 2008 |
| Variant | 1.2 Hybrid 136 GT I Aut. I Pano.dak I Leder I Camera I Carplay I NL auto |
| Modelreeks | feb 2024 - apr 2025 |
| Soort voertuig | Personenwagens |
| Carrosserie | SUV |
| Leeggewicht | 1.272 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 685 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.100 kg |
Voertuig
| Kenteken | GZR-46-F |
| Bouwjaar | 2025 |
| Kilometerstand |
13.663 km |
| Transmissie | Automatisch |
| Aandrijving | Voor |
| Deuren | 5 |
| Stoelen | 5 |
| Kleur | Zwart |
| Interieur materiaal | Leder |
| Interieur kleur | Rood |
| APK Datum | 28-01-2029 |
| Geïmporteerd | Nee |
Motor
| Brandstof | Elektrisch/Benzine |
| Cilinderinhoud | 1199 |
| Cilinders | 3 |
| Vermogen Pk | 145 Pk |
| Vermogen Kw | 107 Kw |
| Koppel | 230 Nm |
| Verbruik gecombineerd | 4,9 l/100km |
| CO2-emissie | 112 g/km |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | B |
Overig
| Categorie | Gebruikt |
| Motorrijtuigenbelasting | € 199 - 217 per kwartaal |
| BTW of Marge | Marge |
Garantie
Omschrijving
Origineel Nederlands geleverde auto met slechts 13000 km.
Nieuwprijs € 43500,=
Deze prijs is rijklaar incl. Fabrieksgarantie t/m 01-2027
Bedrijfsinformatie
Alle moeite is genomen om de informatie op deze advertentie zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Aan deze advertentie kunnen geen rechten worden ontleend.
Waar staat deze Peugeot 2008
Carteam Edward Smit Auto's
Berrie 4
1724BB Oudkarspel
Financiering
Hoe werkt een financiering offerteaanvraag?
- Je ontvangt binnen 24 uur een offerte vanuit onze financieringspartner
- Je offerte is geheel vrijblijvend, geen enkele koopverplichting of kosten
- Je kunt een proefrit maken voor of na het aanvragen van de financiering, wat jij fijn vindt!
- Fiscaal voordeel: rente- en investeringsaftrek mogelijk als je zakelijk koopt
Andere occasions
- Benzine
- 2017
- Automatisch
- 157.993 km
- Benzine
- 2018
- Automatisch
- 108.745 km
- Benzine
- 2018
- Automatisch
- 90.712 km