BMW X3 xDrive30i High Executive I Aut. I ACC I Pano.dak I Leder I Camera I Carplay
Specificaties
Modelinformatie
| Merk | BMW |
| Model | X3 |
| Variant | xDrive30i High Executive I Aut. I ACC I Pano.dak I Leder I Camera I Carplay |
| Modelreeks | nov 2017 - jul 2021 |
| Soort voertuig | Personenwagens |
| Carrosserie | SUV |
| Leeggewicht | 1.690 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.000 kg |
Voertuig
| Kenteken | TG-645-G |
| Bouwjaar | 2018 |
| Kilometerstand |
90.712 km |
| Transmissie | Automatisch |
| Aandrijving | Vier |
| Deuren | 5 |
| Stoelen | 5 |
| Kleur | Zilver of Grijs |
| Laksoort | Metallic |
| Interieur materiaal | Leder |
| Interieur kleur | Bruin |
| APK Datum | 20-10-2026 |
| Geïmporteerd | Nee |
Motor
| Brandstof | Benzine |
| Cilinderinhoud | 1998 |
| Cilinders | 4 |
| Vermogen Pk | 252 Pk |
| Vermogen Kw | 185 Kw |
| Koppel | 350 Nm |
| Verbruik gecombineerd | 7,3 l/100km |
| Verbruik stad | 8,5 l/100km |
| Verbruik buitenweg | 6,6 l/100km |
| CO2-emissie | 217 g/km |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | D |
Overig
| Categorie | Gebruikt |
| Motorrijtuigenbelasting | € 307 - 335 per kwartaal |
| BTW of Marge | Marge |
Garantie
Omschrijving
Nederlands geleverde BMW X3 xDrive 30i High Executive voorzien van zeer veel opties.
Volledig dealer onderhouden.
Dit is de meeneemprijs. Prijs incl. een nwe apk, onderhoudsbeurt en 1 Jaar BOVAG Garantie € 33999,=
Bedrijfsinformatie
Alle moeite is genomen om de informatie op deze advertentie zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Aan deze advertentie kunnen geen rechten worden ontleend.
Waar staat deze BMW X3
Carteam Edward Smit Auto's
Berrie 4
1724BB Oudkarspel
Financiering
Hoe werkt een financiering offerteaanvraag?
- Je ontvangt binnen 24 uur een offerte vanuit onze financieringspartner
- Je offerte is geheel vrijblijvend, geen enkele koopverplichting of kosten
- Je kunt een proefrit maken voor of na het aanvragen van de financiering, wat jij fijn vindt!
- Fiscaal voordeel: rente- en investeringsaftrek mogelijk als je zakelijk koopt
Andere occasions
- Elektrisch/Benzine
- 2015
- Automatisch
- 162.773 km
- Benzine
- 2016
- Automatisch
- 55.819 km
- Elektrisch/Benzine
- 2020
- Automatisch
- 126.317 km