Land Rover Defender 2.4 TD 130" S Crew Cab I Daktent I Airco I Cruise Control I Lier
Specificaties
Modelinformatie
| Merk | Land Rover |
| Model | Defender |
| Variant | 2.4 TD 130" S Crew Cab I Daktent I Airco I Cruise Control I Lier |
| Modelreeks | mrt 2007 - dec 2011 |
| Soort voertuig | Bedrijfswagens |
| Leeggewicht | 1.990 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
Voertuig
| Kenteken | 4-VGX-41 |
| Bouwjaar | 2010 |
| Kilometerstand |
158.538 km |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aandrijving | Vier |
| Deuren | 4 |
| Stoelen | 5 |
| Kleur | Zwart |
| Interieur materiaal | Stof |
| Interieur kleur | Zwart |
| APK Datum | Nieuwe APK bij aflevering |
| Geïmporteerd | Nee |
Motor
| Brandstof | Diesel |
| Cilinderinhoud | 2402 |
| Cilinders | 4 |
| Vermogen Pk | 122 Pk |
| Vermogen Kw | 90 Kw |
| Koppel | 360 Nm |
| CO2-emissie | 0 g/km |
| Emissieklasse | Euro 4 |
Overig
| Categorie | Gebruikt |
| Motorrijtuigenbelasting | € 204 per kwartaal |
| BTW of Marge | Marge |
Garantie
Omschrijving
Daktent. Luifel, Rijplaten, etc, etc, ...
Klaar voor de volgende wereldreis!
Nette, goed onderhouden Land Rover Defender 2.4 TD 130 Crew Cab.
Marge auto. Er komt dus geen Btw meer bij deze prijs.
Meeneemprijs.
Bedrijfsinformatie
Alle moeite is genomen om de informatie op deze advertentie zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Aan deze advertentie kunnen geen rechten worden ontleend.
Waar staat deze Land Rover Defender
Carteam Edward Smit Auto's
Berrie 4
1724BB Oudkarspel
Financiering
Hoe werkt een financiering offerteaanvraag?
- Je ontvangt binnen 24 uur een offerte vanuit onze financieringspartner
- Je offerte is geheel vrijblijvend, geen enkele koopverplichting of kosten
- Je kunt een proefrit maken voor of na het aanvragen van de financiering, wat jij fijn vindt!
- Fiscaal voordeel: rente- en investeringsaftrek mogelijk als je zakelijk koopt
Andere occasions
- Elektrisch/Benzine
- 2025
- Automatisch
- 9.079 km
- Diesel
- 2014
- Automatisch
- 293.941 km
- Elektrisch
- 2023
- Automatisch
- 77.301 km