Land Rover Range Rover Evoque Convertible 2.0 TD4 HSE Dynamic I Aut. I Navi I Leder I 76000 km
Specificaties
Modelinformatie
| Merk | Land Rover |
| Model | Range Rover Evoque |
| Variant | Convertible 2.0 TD4 HSE Dynamic I Aut. I Navi I Leder I 76000 km |
| Modelreeks | jan 2016 - aug 2018 |
| Soort voertuig | Personenwagens |
| Carrosserie | Cabriolet |
| Leeggewicht | 2.005 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.500 kg |
Voertuig
| Kenteken | PP-112-S |
| Bouwjaar | 2017 |
| Kilometerstand | 76.420 km |
| Transmissie | Automatisch |
| Aandrijving | Vier |
| Deuren | 2 |
| Stoelen | 4 |
| Kleur | Blauw |
| Laksoort | Metallic |
| Interieur materiaal | Leder |
| Interieur kleur | Zwart |
| APK Datum | 10-02-2027 |
| Geïmporteerd | Ja |
Motor
| Brandstof | Diesel |
| Cilinderinhoud | 1999 |
| Cilinders | 4 |
| Vermogen Pk | 179 Pk |
| Vermogen Kw | 132 Kw |
| Koppel | 430 Nm |
| Verbruik gecombineerd | 5,7 l/100km |
| Verbruik stad | 6,7 l/100km |
| Verbruik buitenweg | 5,1 l/100km |
| CO2-emissie | 149 g/km |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | G |
Overig
| Categorie | Gebruikt |
| Motorrijtuigenbelasting | € 722 - 759 per kwartaal |
| BTW of Marge | Marge |
Omschrijving
Compleet uitgevoerde Land Rover Range Rover Evoque Converible 2.0 TD4 met slechts 76000 km.
Dit is de meeneemprijs. Prijs incl. een nwe apk, onderhoudsbeurt en 1 Jaar BOVAG Garantie € 33999,=
Bedrijfsinformatie
Alle moeite is genomen om de informatie op deze advertentie zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Aan deze advertentie kunnen geen rechten worden ontleend.
Waar staat deze Land Rover Range Rover Evoque
Carteam Edward Smit Auto's
Berrie 4
1724BB Oudkarspel
Financiering
Hoe werkt een financiering offerteaanvraag?
- Je ontvangt binnen 24 uur een offerte vanuit onze financieringspartner
- Je offerte is geheel vrijblijvend, geen enkele koopverplichting of kosten
- Je kunt een proefrit maken voor of na het aanvragen van de financiering, wat jij fijn vindt!
- Fiscaal voordeel: rente- en investeringsaftrek mogelijk als je zakelijk koopt
Andere occasions
- Elektrisch/Benzine
- 2019
- Automatisch
- 121.461 km
- Benzine
- 2008
- Handgeschakeld
- 57.608 km
- Benzine
- 1996
- Automatisch
- 54.287 km