Land Rover Range Rover Evoque 2.0 P250 AWD SE I Aut. I Leder I Pano.dak I Carplay
Specificaties
Modelinformatie
| Merk | Land Rover |
| Model | Range Rover Evoque |
| Variant | 2.0 P250 AWD SE I Aut. I Leder I Pano.dak I Carplay |
| Modelreeks | jan 2019 - dec 2021 |
| Soort voertuig | Personenwagens |
| Carrosserie | SUV |
| Leeggewicht | 1.850 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.800 kg |
Voertuig
| Kenteken | N-191-HK |
| Bouwjaar | 2019 |
| Kilometerstand | 121.461 km |
| Transmissie | Automatisch |
| Aandrijving | Vier |
| Deuren | 5 |
| Stoelen | 5 |
| Kleur | Zwart |
| Laksoort | Metallic |
| Interieur materiaal | Leder |
| Interieur kleur | Zwart |
| APK Datum | 28-03-2027 |
| Geïmporteerd | Ja |
Motor
| Brandstof | Elektrisch/Benzine |
| Cilinderinhoud | 1997 |
| Cilinders | 4 |
| Vermogen Pk | 300 Pk |
| Vermogen Kw | 221 Kw |
| Koppel | 365 Nm |
| Verbruik gecombineerd | 7,9 l/100km |
| Verbruik stad | 9,8 l/100km |
| Verbruik buitenweg | 6,8 l/100km |
| CO2-emissie | 224 g/km |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | F |
Overig
| Categorie | Gebruikt |
| Motorrijtuigenbelasting | € 333 - 365 per kwartaal |
| BTW of Marge | Marge |
Omschrijving
Compleet uitgevoerde Range Rover Evoque 2.0 P250 AWD SE.
Dit is de meeneemprijs. Prijs incl. een nwe apk, onderhoudsbeurt en 1 Jaar BOVAG Garantie € 37999,=
Bedrijfsinformatie
Alle moeite is genomen om de informatie op deze advertentie zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Aan deze advertentie kunnen geen rechten worden ontleend.
Waar staat deze Land Rover Range Rover Evoque
Carteam Edward Smit Auto's
Berrie 4
1724BB Oudkarspel
Financiering
Hoe werkt een financiering offerteaanvraag?
- Je ontvangt binnen 24 uur een offerte vanuit onze financieringspartner
- Je offerte is geheel vrijblijvend, geen enkele koopverplichting of kosten
- Je kunt een proefrit maken voor of na het aanvragen van de financiering, wat jij fijn vindt!
- Fiscaal voordeel: rente- en investeringsaftrek mogelijk als je zakelijk koopt
Andere occasions
- Diesel
- 2017
- Automatisch
- 76.420 km
- Diesel
- 2017
- Automatisch
- 143.077 km
- Diesel
- 2010
- Automatisch
- 242.289 km