Land Rover Range Rover P400e Vogue I PHEV I Aut. I Pano.dak I Carplay I Camera I Leder
Specificaties
Modelinformatie
| Merk | Land Rover |
| Model | Range Rover |
| Variant | P400e Vogue I PHEV I Aut. I Pano.dak I Carplay I Camera I Leder |
| Modelreeks | apr 2020 - mei 2022 |
| Soort voertuig | Personenwagens |
| Carrosserie | SUV |
| Leeggewicht | 2.554 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.500 kg |
Voertuig
| Kenteken | K-337-NG |
| Bouwjaar | 2020 |
| Kilometerstand | 121.397 km |
| Transmissie | Automatisch |
| Aandrijving | Vier |
| Deuren | 5 |
| Stoelen | 5 |
| Kleur | Zilver of Grijs |
| Laksoort | Metallic |
| Interieur materiaal | Leder |
| Interieur kleur | Zwart |
| APK Datum | 19-03-2028 |
| Geïmporteerd | Ja |
Motor
| Brandstof | Elektrisch/Benzine |
| Cilinderinhoud | 1997 |
| Cilinders | 4 |
| Vermogen Pk | 404 Pk |
| Vermogen Kw | 297 Kw |
| Koppel | 640 Nm |
| Verbruik gecombineerd | 3,2 l/100km |
| CO2-emissie | 82 g/km |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | A |
Overig
| Categorie | Gebruikt |
| Motorrijtuigenbelasting | € 548 - 600 per kwartaal |
| BTW of Marge | BTW |
Omschrijving
Compleet uitgevoerde Range Rover P400e Vogue.
Dit is de meeneemprijs. Prijs incl. een nwe apk, onderhoudsbeurt en 1 Jaar BOVAG garantie € 53999,=
Bedrijfsinformatie
Alle moeite is genomen om de informatie op deze advertentie zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Aan deze advertentie kunnen geen rechten worden ontleend.
Waar staat deze Land Rover Range Rover
Carteam Edward Smit Auto's
Berrie 4
1724BB Oudkarspel
Financiering
Hoe werkt een financiering offerteaanvraag?
- Je ontvangt binnen 24 uur een offerte vanuit onze financieringspartner
- Je offerte is geheel vrijblijvend, geen enkele koopverplichting of kosten
- Je kunt een proefrit maken voor of na het aanvragen van de financiering, wat jij fijn vindt!
- Fiscaal voordeel: rente- en investeringsaftrek mogelijk als je zakelijk koopt
Andere occasions
- Diesel
- 2010
- Automatisch
- 242.289 km
- Elektrisch/Benzine
- 2019
- Automatisch
- 121.461 km
- Diesel
- 2017
- Automatisch
- 143.077 km