Land Rover Defender 110 2.0 P300e 110 X-Dynamic HSE I Aut. I PHEV I Carplay I Pano.dak I Leder
Specificaties
Modelinformatie
| Merk | Land Rover |
| Model | Defender |
| Variant | 110 2.0 P300e 110 X-Dynamic HSE I Aut. I PHEV I Carplay I Pano.dak I Leder |
| Modelreeks | mei 2024 - jul 2025 |
| Soort voertuig | Personenwagens |
| Carrosserie | Terreinauto |
| Leeggewicht | 2.613 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Trekgewicht geremd | 3.000 kg |
Voertuig
| Kenteken | KHF-74-Z |
| Bouwjaar | 2025 |
| Kilometerstand | 9.079 km |
| Transmissie | Automatisch |
| Aandrijving | Vier |
| Deuren | 5 |
| Stoelen | 5 |
| Kleur | Zwart |
| Laksoort | Metallic |
| Oorspronkelijke kleur | Santorini Black |
| Interieur materiaal | Leder |
| Interieur kleur | Zwart |
| APK Datum | Nieuwe APK bij aflevering |
| Geïmporteerd | Ja |
Motor
| Brandstof | Elektrisch/Benzine |
| Cilinderinhoud | 1997 |
| Cilinders | 4 |
| Koppel | 625 Nm |
| Verbruik gecombineerd | 2,8 l/100km |
| CO2-emissie | 0 g/km |
| Energielabel | A |
Overig
| Categorie | Gebruikt |
| Motorrijtuigenbelasting | € 0 per kwartaal |
| BTW of Marge | BTW |
Omschrijving
Compleet uitgevoerde Defender 110 P300e 110 X-Dynamic HSE met slechts 9000 km.
Deze prijs is rijklaar inclusief Fabrieksgarantie t/m 08-2030.
Bedrijfsinformatie
Alle moeite is genomen om de informatie op deze advertentie zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Aan deze advertentie kunnen geen rechten worden ontleend.
Waar staat deze Land Rover Defender
Carteam Edward Smit Auto's
Berrie 4
1724BB Oudkarspel
Financiering
Hoe werkt een financiering offerteaanvraag?
- Je ontvangt binnen 24 uur een offerte vanuit onze financieringspartner
- Je offerte is geheel vrijblijvend, geen enkele koopverplichting of kosten
- Je kunt een proefrit maken voor of na het aanvragen van de financiering, wat jij fijn vindt!
- Fiscaal voordeel: rente- en investeringsaftrek mogelijk als je zakelijk koopt
Andere occasions
- Diesel
- 2010
- Handgeschakeld
- 158.538 km
- Benzine
- 2018
- Automatisch
- 95.327 km
- Diesel
- 2014
- Automatisch
- 293.941 km