MINI Countryman Mini 2.0 Cooper S Chili I Aut. I 192 PK I Carplay I Pano.dak I Leder
Specificaties
Modelinformatie
| Merk | MINI |
| Model | Countryman |
| Variant | Mini 2.0 Cooper S Chili I Aut. I 192 PK I Carplay I Pano.dak I Leder |
| Modelreeks | jul 2018 - jun 2020 |
| Soort voertuig | Personenwagens |
| Carrosserie | SUV |
| Leeggewicht | 1.440 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 745 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.500 kg |
Voertuig
| Kenteken | XX-426-D |
| Bouwjaar | 2019 |
| Kilometerstand |
113.716 km |
| Transmissie | Automatisch |
| Aandrijving | Voor |
| Deuren | 5 |
| Stoelen | 5 |
| Kleur | Zilver of Grijs |
| Laksoort | Metallic |
| Interieur materiaal | Leder |
| Interieur kleur | Zwart |
| APK Datum | 23-04-2027 |
| Geïmporteerd | Nee |
Motor
| Brandstof | Benzine |
| Cilinderinhoud | 1998 |
| Cilinders | 4 |
| Vermogen Pk | 192 Pk |
| Vermogen Kw | 141 Kw |
| Koppel | 280 Nm |
| Verbruik gecombineerd | 6,0 l/100km |
| Verbruik stad | 7,5 l/100km |
| Verbruik buitenweg | 5,3 l/100km |
| CO2-emissie | 176 g/km |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | D |
Overig
| Categorie | Gebruikt |
| Motorrijtuigenbelasting | € 226 - 247 per kwartaal |
| BTW of Marge | Marge |
Garantie
Omschrijving
Nederlands geleverde Mini Countryman 2.0 Cooper S Chili Automaat.
Dit is de meeneemprijs.
Prijs incl. een nwe Apk, onderhoudsbeurt en 1 Jaar Bovag Garantie € 23999,=
Bedrijfsinformatie
Alle moeite is genomen om de informatie op deze advertentie zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Aan deze advertentie kunnen geen rechten worden ontleend.
Waar staat deze MINI Countryman
Carteam Edward Smit Auto's
Berrie 4
1724BB Oudkarspel
Financiering
Hoe werkt een financiering offerteaanvraag?
- Je ontvangt binnen 24 uur een offerte vanuit onze financieringspartner
- Je offerte is geheel vrijblijvend, geen enkele koopverplichting of kosten
- Je kunt een proefrit maken voor of na het aanvragen van de financiering, wat jij fijn vindt!
- Fiscaal voordeel: rente- en investeringsaftrek mogelijk als je zakelijk koopt
Andere occasions
- Benzine
- 2018
- Automatisch
- 123.980 km
- Benzine
- 2018
- Automatisch
- 118.601 km
- Elektrisch/Benzine
- 2017
- Automatisch
- 218.686 km