MINI Countryman Mini 2.0 Cooper S Chili I 192 PK I Aut. I Pano.dak I Carplay
Specificaties
Modelinformatie
| Merk | MINI |
| Model | Countryman |
| Variant | Mini 2.0 Cooper S Chili I 192 PK I Aut. I Pano.dak I Carplay |
| Modelreeks | jan 2017 - jun 2018 |
| Soort voertuig | Personenwagens |
| Carrosserie | SUV |
| Leeggewicht | 1.435 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 745 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.500 kg |
Voertuig
| Kenteken | K-828-TB |
| Bouwjaar | 2018 |
| Kilometerstand | 118.601 km |
| Transmissie | Automatisch |
| Aandrijving | Voor |
| Deuren | 5 |
| Stoelen | 5 |
| Kleur | Zilver of Grijs |
| Laksoort | Metallic |
| Interieur materiaal | Half leder / stof |
| Interieur kleur | Zwart |
| APK Datum | Nieuwe APK bij aflevering |
| Geïmporteerd | Ja |
Motor
| Brandstof | Benzine |
| Cilinderinhoud | 1998 |
| Cilinders | 4 |
| Vermogen Pk | 192 Pk |
| Vermogen Kw | 141 Kw |
| Koppel | 280 Nm |
| Verbruik gecombineerd | 6,2 l/100km |
| Verbruik stad | 7,6 l/100km |
| Verbruik buitenweg | 5,4 l/100km |
| CO2-emissie | 141 g/km |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | D |
Overig
| Categorie | Gebruikt |
| Motorrijtuigenbelasting | € 217 - 240 per kwartaal |
| BTW of Marge | Marge |
Omschrijving
Compleet uitgevoerde Countryman 2.0 Cooper S Chili Automaat.
Dit is de meeneemprijs. Prijs incl. een nwe apk, onderhoudsbeurt en 1 Jaar BOVAG Garantie € 22999,=
Bedrijfsinformatie
Alle moeite is genomen om de informatie op deze advertentie zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Aan deze advertentie kunnen geen rechten worden ontleend.
Waar staat deze MINI Countryman
Carteam Edward Smit Auto's
Berrie 4
1724BB Oudkarspel
Financiering
Hoe werkt een financiering offerteaanvraag?
- Je ontvangt binnen 24 uur een offerte vanuit onze financieringspartner
- Je offerte is geheel vrijblijvend, geen enkele koopverplichting of kosten
- Je kunt een proefrit maken voor of na het aanvragen van de financiering, wat jij fijn vindt!
- Fiscaal voordeel: rente- en investeringsaftrek mogelijk als je zakelijk koopt
Andere occasions
- Benzine
- 2018
- Automatisch
- 123.980 km
- Benzine
- 2019
- Automatisch
- 113.716 km
- Elektrisch/Benzine
- 2012
- Automatisch
- 154.476 km