MINI Clubman Mini 2.0 Cooper S I 192 PK I Leder I 62000 km
Specificaties
Modelinformatie
| Merk | MINI |
| Model | Clubman |
| Variant | Mini 2.0 Cooper S I 192 PK I Leder I 62000 km |
| Modelreeks | jul 2015 - jun 2018 |
| Soort voertuig | Personenwagens |
| Carrosserie | Stationwagen |
| Leeggewicht | 1.335 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 715 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.300 kg |
Voertuig
| Kenteken | XT-703-L |
| Bouwjaar | 2017 |
| Kilometerstand | 62.723 km |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aandrijving | Voor |
| Deuren | 6 |
| Stoelen | 5 |
| Kleur | Groen |
| Laksoort | Metallic |
| Oorspronkelijke kleur | British Racing Green |
| Interieur materiaal | Leder |
| Interieur kleur | Bruin |
| APK Datum | Nieuwe APK bij aflevering |
| Geïmporteerd | Ja |
Motor
| Brandstof | Benzine |
| Cilinderinhoud | 1998 |
| Cilinders | 4 |
| Vermogen Pk | 192 Pk |
| Vermogen Kw | 141 Kw |
| Koppel | 280 Nm |
| Verbruik gecombineerd | 6,2 l/100km |
| Verbruik stad | 7,9 l/100km |
| Verbruik buitenweg | 5,2 l/100km |
| CO2-emissie | 144 g/km |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | E |
Overig
| Categorie | Gebruikt |
| Motorrijtuigenbelasting | € 171 - 193 per kwartaal |
| BTW of Marge | Marge |
Omschrijving
Mini Clubman Cooper S met slechts 62000 km.
Dit is de meeneemprijs.
Prijs incl. een nwe apk, onderhoudsbeurt en 1 Jaar BOVAG Garantie € 20999,=
Bedrijfsinformatie
Alle moeite is genomen om de informatie op deze advertentie zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Aan deze advertentie kunnen geen rechten worden ontleend.
Waar staat deze MINI Clubman
Carteam Edward Smit Auto's
Berrie 4
1724BB Oudkarspel
Financiering
Hoe werkt een financiering offerteaanvraag?
- Je ontvangt binnen 24 uur een offerte vanuit onze financieringspartner
- Je offerte is geheel vrijblijvend, geen enkele koopverplichting of kosten
- Je kunt een proefrit maken voor of na het aanvragen van de financiering, wat jij fijn vindt!
- Fiscaal voordeel: rente- en investeringsaftrek mogelijk als je zakelijk koopt
Andere occasions
- Diesel
- 2018
- Automatisch
- 100.910 km
- Elektrisch/Diesel
- 2016
- Automatisch
- 296.264 km
- Benzine
- 2018
- Automatisch
- 202.281 km