Mercedes-Benz Sprinter 313 2.2 CDI L2 H2 I Camper I Luifel I Incl. Btw
Specificaties
Modelinformatie
| Merk | Mercedes-Benz |
| Model | Sprinter |
| Variant | 313 2.2 CDI L2 H2 I Camper I Luifel I Incl. Btw |
| Modelreeks | 2026 - 2026 |
| Soort voertuig | Campers |
| Leeggewicht | 2.921 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.000 kg |
Voertuig
| Kenteken | GHS-92-X |
| Bouwjaar | 2012 |
| Kilometerstand | 104.054 km |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Deuren | 4 |
| Stoelen | 2 |
| Kleur | Zwart |
| Laksoort | Mat |
| Interieur materiaal | Stof |
| Interieur kleur | Zwart |
| APK Datum | Nieuwe APK bij aflevering |
| Geïmporteerd | Ja |
Motor
| Brandstof | Diesel |
| Cilinderinhoud | 2143 |
| Cilinders | 4 |
| Vermogen Pk | 131 Pk |
| Vermogen Kw | 96 Kw |
| CO2-emissie | 222 g/km |
| Emissieklasse | Euro 5 |
Overig
| Categorie | Gebruikt |
| Motorrijtuigenbelasting | € 556 - 586 per kwartaal |
| BTW of Marge | BTW |
Omschrijving
Compleet uitgevoerde, zeer mooi afgewerkte Mercedes-Benz Sprinter 313 2.2 CDI Camper.
Ombouw naar camper is recentelijk gedaan. Kostprijs totaal € 74695 incl. btw (!)
Verkoop in opdracht van een klant.
Meeneemprijs incl. btw.
Bedrijfsinformatie
Alle moeite is genomen om de informatie op deze advertentie zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Aan deze advertentie kunnen geen rechten worden ontleend.
Waar staat deze Mercedes-Benz Sprinter
Carteam Edward Smit Auto's
Berrie 4
1724BB Oudkarspel
Financiering
Hoe werkt een financiering offerteaanvraag?
- Je ontvangt binnen 24 uur een offerte vanuit onze financieringspartner
- Je offerte is geheel vrijblijvend, geen enkele koopverplichting of kosten
- Je kunt een proefrit maken voor of na het aanvragen van de financiering, wat jij fijn vindt!
- Fiscaal voordeel: rente- en investeringsaftrek mogelijk als je zakelijk koopt
Andere occasions
- Diesel
- 2016
- Automatisch
- 156.902 km
- Diesel
- 2014
- Handgeschakeld
- 173.056 km
- Diesel
- 2014
- Automatisch
- 293.941 km