Mercedes-Benz Sprinter 210 CDI I Camper I Luchtvering I Luifel I Incl. BTW
Specificaties
Modelinformatie
| Merk | Mercedes-Benz |
| Model | Sprinter |
| Variant | 210 CDI I Camper I Luchtvering I Luifel I Incl. BTW |
| Modelreeks | 2026 - 2026 |
| Soort voertuig | Campers |
| Leeggewicht | 2.712 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.000 kg |
Voertuig
| Kenteken | JKP-76-R |
| Bouwjaar | 2014 |
| Kilometerstand | 173.056 km |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Deuren | 4 |
| Stoelen | 3 |
| Kleur | Groen |
| APK Datum | Onbekend |
| Geïmporteerd | Nee |
Motor
| Brandstof | Diesel |
| Cilinderinhoud | 2143 |
| Cilinders | 4 |
| Vermogen Pk | 97 Pk |
| Vermogen Kw | 71 Kw |
| Verbruik gecombineerd | 8,7 l/100km |
| CO2-emissie | 229 g/km |
| Emissieklasse | Euro 5 |
Overig
| Categorie | Gebruikt |
| Motorrijtuigenbelasting | € 248 - 262 per kwartaal |
| BTW of Marge | BTW |
Omschrijving
Luchtvering.
Compleet uitgevoerde, zeer mooi afgewerkte Mercedes-Benz Sprinter 210 CDI 2.2 Camper.
Ombouw naar camper is recentelijk gedaan. Kostprijs totaal € 58163 incl. btw (!)
Verkoop in opdracht van een klant.
Meeneemprijs incl. btw.
Bedrijfsinformatie
Alle moeite is genomen om de informatie op deze advertentie zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Aan deze advertentie kunnen geen rechten worden ontleend.
Waar staat deze Mercedes-Benz Sprinter
Carteam Edward Smit Auto's
Berrie 4
1724BB Oudkarspel
Financiering
Hoe werkt een financiering offerteaanvraag?
- Je ontvangt binnen 24 uur een offerte vanuit onze financieringspartner
- Je offerte is geheel vrijblijvend, geen enkele koopverplichting of kosten
- Je kunt een proefrit maken voor of na het aanvragen van de financiering, wat jij fijn vindt!
- Fiscaal voordeel: rente- en investeringsaftrek mogelijk als je zakelijk koopt
Andere occasions
- Diesel
- 2012
- Handgeschakeld
- 104.054 km
- Diesel
- 2016
- Automatisch
- 156.902 km
- Diesel
- 2014
- Automatisch
- 293.941 km