Mercedes-Benz Sprinter 313 2.2 CDI 366 HD Automaat I L2 H2 I Airco I Camera
Specificaties
Modelinformatie
| Merk | Mercedes-Benz |
| Model | Sprinter |
| Variant | 313 2.2 CDI 366 HD Automaat I L2 H2 I Airco I Camera |
| Modelreeks | sep 2013 - jul 2016 |
| Soort voertuig | Bedrijfswagens |
| Leeggewicht | 2.178 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
Voertuig
| Kenteken | VS-883-X |
| Bouwjaar | 2016 |
| Kilometerstand | 156.902 km |
| Transmissie | Automatisch |
| Aandrijving | Achter |
| Deuren | 5 |
| Stoelen | 3 |
| Kleur | Wit |
| Laksoort | Basis |
| Interieur materiaal | Stof |
| Interieur kleur | Antraciet |
| APK Datum | Nieuwe APK bij aflevering |
| Geïmporteerd | Nee |
Motor
| Brandstof | Diesel |
| Cilinderinhoud | 2143 |
| Cilinders | 4 |
| Vermogen Pk | 131 Pk |
| Vermogen Kw | 96 Kw |
| Koppel | 305 Nm |
| Verbruik gecombineerd | 8,0 l/100km |
| Verbruik stad | 8,3 l/100km |
| Verbruik buitenweg | 7,8 l/100km |
| CO2-emissie | 210 g/km |
| Emissieklasse | Euro 5 |
Overig
| Categorie | Gebruikt |
| Motorrijtuigenbelasting | € 0 per kwartaal |
| BTW of Marge | BTW |
Omschrijving
Alle moeite is genomen om de informatie op deze advertentie zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Aan deze advertentie kunnen geen rechten worden ontleend.
Waar staat deze Mercedes-Benz Sprinter
Carteam Edward Smit Auto's
Berrie 4
1724BB Oudkarspel
Financiering
Hoe werkt een financiering offerteaanvraag?
- Je ontvangt binnen 24 uur een offerte vanuit onze financieringspartner
- Je offerte is geheel vrijblijvend, geen enkele koopverplichting of kosten
- Je kunt een proefrit maken voor of na het aanvragen van de financiering, wat jij fijn vindt!
- Fiscaal voordeel: rente- en investeringsaftrek mogelijk als je zakelijk koopt
Andere occasions
- Diesel
- 2012
- Handgeschakeld
- 104.054 km
- Diesel
- 2014
- Handgeschakeld
- 173.056 km
- Diesel
- 2014
- Automatisch
- 293.941 km