Mercedes-Benz A-Klasse 250 e I PHEV I Aut. I AMG I Pano.dak I Carplay I ACC I Burmester
Specificaties
Modelinformatie
| Merk | Mercedes-Benz |
| Model | A-Klasse |
| Variant | 250 e I PHEV I Aut. I AMG I Pano.dak I Carplay I ACC I Burmester |
| Modelreeks | nov 2019 - dec 2021 |
| Soort voertuig | Personenwagens |
| Carrosserie | Sedan |
| Leeggewicht | 1.600 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.600 kg |
Voertuig
| Kenteken | T-580-VF |
| Bouwjaar | 2020 |
| Kilometerstand | 96.703 km |
| Transmissie | Automatisch |
| Aandrijving | Voor |
| Deuren | 4 |
| Stoelen | 5 |
| Kleur | Zilver of Grijs |
| Laksoort | Metallic |
| Oorspronkelijke kleur | Iridiumzilver |
| Interieur materiaal | Half leder / alcantara |
| Interieur kleur | Zwart |
| APK Datum | 31-08-2027 |
| Geïmporteerd | Ja |
Motor
| Brandstof | Elektrisch/Benzine |
| Cilinderinhoud | 1332 |
| Cilinders | 4 |
| Vermogen Pk | 218 Pk |
| Vermogen Kw | 160 Kw |
| Koppel | 230 Nm |
| Verbruik gecombineerd | 1,0 l/100km |
| CO2-emissie | 28 g/km |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | A |
Overig
| Categorie | Gebruikt |
| Motorrijtuigenbelasting | € 280 - 306 per kwartaal |
| BTW of Marge | Marge |
Omschrijving
Compleet uitgevoerde, dealer onderhouden, Mercedes-Benz A 250 e AMG Sedan.
SOH = 99%.
Dit is de meeneemprijs.
Prijs incl. een nwe apk, onderhoudsbeurt en 1 jaar Bovag garantie € 24999,=
Bedrijfsinformatie
Alle moeite is genomen om de informatie op deze advertentie zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Aan deze advertentie kunnen geen rechten worden ontleend.
Waar staat deze Mercedes-Benz A-Klasse
Carteam Edward Smit Auto's
Berrie 4
1724BB Oudkarspel
Financiering
Hoe werkt een financiering offerteaanvraag?
- Je ontvangt binnen 24 uur een offerte vanuit onze financieringspartner
- Je offerte is geheel vrijblijvend, geen enkele koopverplichting of kosten
- Je kunt een proefrit maken voor of na het aanvragen van de financiering, wat jij fijn vindt!
- Fiscaal voordeel: rente- en investeringsaftrek mogelijk als je zakelijk koopt
Andere occasions
- Benzine
- 2020
- Automatisch
- 46.696 km
- Benzine
- 2006
- Automatisch
- 162.405 km
- Benzine
- 2017
- Automatisch
- 150.468 km