BMW 5 Serie M550i xDrive High Executive I Aut. I 463 PK I Leder I Schuifdak I Carplay
Specificaties
Modelinformatie
| Merk | BMW |
| Model | 5 Serie |
| Variant | M550i xDrive High Executive I Aut. I 463 PK I Leder I Schuifdak I Carplay |
| Modelreeks | mrt 2017 - jul 2018 |
| Soort voertuig | Personenwagens |
| Carrosserie | Sedan |
| Leeggewicht | 1.785 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.000 kg |
Voertuig
| Kenteken | P-717-RB |
| Bouwjaar | 2017 |
| Kilometerstand | 150.468 km |
| Transmissie | Automatisch |
| Aandrijving | Vier |
| Deuren | 4 |
| Stoelen | 5 |
| Kleur | Zilver of Grijs |
| Laksoort | Metallic |
| Interieur materiaal | Leder |
| Interieur kleur | Zwart |
| APK Datum | Nieuwe APK bij aflevering |
| Geïmporteerd | Ja |
Motor
| Brandstof | Benzine |
| Cilinderinhoud | 4395 |
| Cilinders | 8 |
| Vermogen Pk | 464 Pk |
| Vermogen Kw | 341 Kw |
| Koppel | 650 Nm |
| Verbruik gecombineerd | 8,9 l/100km |
| Verbruik stad | 12,7 l/100km |
| Verbruik buitenweg | 6,8 l/100km |
| CO2-emissie | 204 g/km |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | F |
Overig
| Categorie | Gebruikt |
| Motorrijtuigenbelasting | € 321 - 354 per kwartaal |
| BTW of Marge | Marge |
Omschrijving
Compleet uitgevoerde BMW M550i xDrive High Executive.
Dit is de meeneemprijs. Prijs incl. een nwe apk, onderhoudsbeurt en 1 Jaar BOVAG Garantie € 43999,=
Bedrijfsinformatie
Alle moeite is genomen om de informatie op deze advertentie zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Aan deze advertentie kunnen geen rechten worden ontleend.
Waar staat deze BMW 5 Serie
Carteam Edward Smit Auto's
Berrie 4
1724BB Oudkarspel
Financiering
Hoe werkt een financiering offerteaanvraag?
- Je ontvangt binnen 24 uur een offerte vanuit onze financieringspartner
- Je offerte is geheel vrijblijvend, geen enkele koopverplichting of kosten
- Je kunt een proefrit maken voor of na het aanvragen van de financiering, wat jij fijn vindt!
- Fiscaal voordeel: rente- en investeringsaftrek mogelijk als je zakelijk koopt
Andere occasions
- Benzine
- 2018
- Automatisch
- 202.281 km
- Diesel
- 2011
- Automatisch
- 289.662 km
- Diesel
- 2018
- Automatisch
- 173.500 km