Jaguar XJ 3.0 V6 I Aut. I NL. Auto I Schuifdak I Leder
Specificaties
Modelinformatie
| Merk | Jaguar |
| Model | XJ |
| Variant | 3.0 V6 I Aut. I NL. Auto I Schuifdak I Leder |
| Modelreeks | feb 2003 - jan 2009 |
| Soort voertuig | Personenwagens |
| Carrosserie | Sedan |
| Leeggewicht | 1.508 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.900 kg |
Voertuig
| Kenteken | 36-SZ-KF |
| Bouwjaar | 2006 |
| Kilometerstand |
162.405 km |
| Transmissie | Automatisch |
| Aandrijving | Achter |
| Deuren | 4 |
| Stoelen | 5 |
| Kleur | Zilver of Grijs |
| Laksoort | Metallic |
| Interieur materiaal | Leder |
| Interieur kleur | Zwart |
| APK Datum | Nieuwe APK bij aflevering |
| Geïmporteerd | Nee |
Motor
| Brandstof | Benzine |
| Cilinderinhoud | 2967 |
| Cilinders | 6 |
| Vermogen Pk | 238 Pk |
| Vermogen Kw | 175 Kw |
| Koppel | 293 Nm |
| Verbruik gecombineerd | 10,5 l/100km |
| Verbruik stad | 15,6 l/100km |
| Verbruik buitenweg | 7,4 l/100km |
| CO2-emissie | 249 g/km |
| Emissieklasse | Euro 4 |
| Energielabel | D |
Overig
| Categorie | Gebruikt |
| Motorrijtuigenbelasting | € 253 - 276 per kwartaal |
| BTW of Marge | Marge |
Garantie
Omschrijving
Origineel Nederlands geleverde Jaguar XJ 3.0 V6.
Wordt aangeboden tegen een meeneemprijs.
Bedrijfsinformatie
Alle moeite is genomen om de informatie op deze advertentie zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Aan deze advertentie kunnen geen rechten worden ontleend.
Waar staat deze Jaguar XJ
Carteam Edward Smit Auto's
Berrie 4
1724BB Oudkarspel
Financiering
Hoe werkt een financiering offerteaanvraag?
- Je ontvangt binnen 24 uur een offerte vanuit onze financieringspartner
- Je offerte is geheel vrijblijvend, geen enkele koopverplichting of kosten
- Je kunt een proefrit maken voor of na het aanvragen van de financiering, wat jij fijn vindt!
- Fiscaal voordeel: rente- en investeringsaftrek mogelijk als je zakelijk koopt
Andere occasions
- Benzine
- 2015
- Automatisch
- 80.637 km
- Elektrisch/Benzine
- 2020
- Automatisch
- 96.703 km
- Benzine
- 2017
- Automatisch
- 150.468 km