Jeep Patriot 2.0 Altitude I Automaat I Airco I Cruise I Trekhaak
Specificaties
Modelinformatie
| Merk | Jeep |
| Model | Patriot |
| Variant | 2.0 Altitude I Automaat I Airco I Cruise I Trekhaak |
| Modelreeks | aug 2007 - dec 2011 |
| Soort voertuig | Personenwagens |
| Carrosserie | SUV |
| Leeggewicht | 1.280 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.500 kg |
Voertuig
| Kenteken | PL-426-P |
| Bouwjaar | 2015 |
| Kilometerstand | 246.848 km |
| Transmissie | Automatisch |
| Aandrijving | Voor |
| Deuren | 4 |
| Stoelen | 5 |
| Kleur | Zilver of Grijs |
| Laksoort | Metallic |
| Interieur materiaal | Half leder / stof |
| Interieur kleur | Zwart |
| APK Datum | 03-03-2027 |
| Geïmporteerd | Ja |
Motor
| Brandstof | Benzine |
| Cilinderinhoud | 1998 |
| Cilinders | 4 |
| Vermogen Pk | 160 Pk |
| Vermogen Kw | 118 Kw |
| Koppel | 220 Nm |
| Verbruik gecombineerd | 9,1 l/100km |
| Verbruik stad | 11,1 l/100km |
| Verbruik buitenweg | 7,8 l/100km |
| CO2-emissie | 0 g/km |
| Energielabel | F |
Overig
| Categorie | Gebruikt |
| Motorrijtuigenbelasting | € 199 - 217 per kwartaal |
| BTW of Marge | Marge |
Omschrijving
Dealer onderhouden Jeep Patriot.
Tellerstand 153384 mijl (245414 km.)
Meeneemprijs.
Bedrijfsinformatie
Alle moeite is genomen om de informatie op deze advertentie zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Aan deze advertentie kunnen geen rechten worden ontleend.
Waar staat deze Jeep Patriot
Carteam Edward Smit Auto's
Berrie 4
1724BB Oudkarspel
Financiering
Hoe werkt een financiering offerteaanvraag?
- Je ontvangt binnen 24 uur een offerte vanuit onze financieringspartner
- Je offerte is geheel vrijblijvend, geen enkele koopverplichting of kosten
- Je kunt een proefrit maken voor of na het aanvragen van de financiering, wat jij fijn vindt!
- Fiscaal voordeel: rente- en investeringsaftrek mogelijk als je zakelijk koopt
Andere occasions
- Diesel
- 2014
- Automatisch
- 293.941 km
- Benzine
- 2017
- Automatisch
- 102.754 km
- Elektrisch/Benzine
- 2020
- Automatisch
- 126.317 km