Jeep Compass 1.4 MultiAir Limited 4x4 I Automaat I Navi I 1/2 Leder
Specificaties
Modelinformatie
| Merk | Jeep |
| Model | Compass |
| Variant | 1.4 MultiAir Limited 4x4 I Automaat I Navi I 1/2 Leder |
| Modelreeks | mei 2017 - dec 2018 |
| Soort voertuig | Personenwagens |
| Carrosserie | SUV |
| Leeggewicht | 1.515 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 450 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.000 kg |
Voertuig
| Kenteken | RD-639-G |
| Bouwjaar | 2017 |
| Kilometerstand |
102.754 km |
| Transmissie | Automatisch |
| Aandrijving | Vier |
| Deuren | 5 |
| Stoelen | 5 |
| Kleur | Zilver of Grijs |
| Laksoort | Metallic |
| Interieur materiaal | Half leder / stof |
| Interieur kleur | Zwart |
| APK Datum | Nieuwe APK bij aflevering |
| Geïmporteerd | Nee |
Motor
| Brandstof | Benzine |
| Cilinderinhoud | 1368 |
| Cilinders | 4 |
| Vermogen Pk | 170 Pk |
| Vermogen Kw | 125 Kw |
| Koppel | 250 Nm |
| Verbruik gecombineerd | 6,9 l/100km |
| Verbruik stad | 8,7 l/100km |
| Verbruik buitenweg | 5,9 l/100km |
| CO2-emissie | 160 g/km |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | E |
Overig
| Categorie | Gebruikt |
| Motorrijtuigenbelasting | € 241 - 264 per kwartaal |
| BTW of Marge | Marge |
Garantie
Omschrijving
Nederlands geleverde, dealer onderhouden, Jeep Compass 1.4 MultiAir Limited 4WD Automaat.
Dit is de meeneemprijs. Prijs incl. een nwe apk, onderhoudsbeurt en 1 Jaar BOVAG Garantie € 19999,=
Bedrijfsinformatie
Alle moeite is genomen om de informatie op deze advertentie zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Aan deze advertentie kunnen geen rechten worden ontleend.
Waar staat deze Jeep Compass
Carteam Edward Smit Auto's
Berrie 4
1724BB Oudkarspel
Financiering
Hoe werkt een financiering offerteaanvraag?
- Je ontvangt binnen 24 uur een offerte vanuit onze financieringspartner
- Je offerte is geheel vrijblijvend, geen enkele koopverplichting of kosten
- Je kunt een proefrit maken voor of na het aanvragen van de financiering, wat jij fijn vindt!
- Fiscaal voordeel: rente- en investeringsaftrek mogelijk als je zakelijk koopt
Andere occasions
- Diesel
- 2014
- Automatisch
- 293.941 km
- Benzine
- 2015
- Automatisch
- 246.848 km
- Benzine
- 2018
- Automatisch
- 123.980 km