BMW X5 xDrive40e High Executive I Aut. I PHEV I Pano.dak I Leder I HUD
Specificaties
Modelinformatie
| Merk | BMW |
| Model | X5 |
| Variant | xDrive40e High Executive I Aut. I PHEV I Pano.dak I Leder I HUD |
| Modelreeks | apr 2015 - jul 2016 |
| Soort voertuig | Personenwagens |
| Carrosserie | SUV |
| Leeggewicht | 2.205 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.700 kg |
Voertuig
| Kenteken | KV-070-Z |
| Bouwjaar | 2015 |
| Kilometerstand | 162.773 km |
| Transmissie | Automatisch |
| Aandrijving | Vier |
| Deuren | 5 |
| Stoelen | 5 |
| Kleur | Zilver of Grijs |
| Laksoort | Metallic |
| Interieur materiaal | Leder |
| Interieur kleur | Licht grijs |
| APK Datum | 05-12-2026 |
| Geïmporteerd | Ja |
Motor
| Brandstof | Elektrisch/Benzine |
| Cilinderinhoud | 1997 |
| Cilinders | 4 |
| Vermogen Pk | 313 Pk |
| Vermogen Kw | 230 Kw |
| Koppel | 350 Nm |
| Verbruik gecombineerd | 3,3 l/100km |
| CO2-emissie | 0 g/km |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | A |
Overig
| Categorie | Gebruikt |
| Motorrijtuigenbelasting | € 441 - 482 per kwartaal |
| BTW of Marge | Marge |
Omschrijving
Compleet uitgevoerde BMW X5 xDrive 40e High Exe.
Dit is de meeneemprijs.
Bedrijfsinformatie
Alle moeite is genomen om de informatie op deze advertentie zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Aan deze advertentie kunnen geen rechten worden ontleend.
Waar staat deze BMW X5
Carteam Edward Smit Auto's
Berrie 4
1724BB Oudkarspel
Financiering
Hoe werkt een financiering offerteaanvraag?
- Je ontvangt binnen 24 uur een offerte vanuit onze financieringspartner
- Je offerte is geheel vrijblijvend, geen enkele koopverplichting of kosten
- Je kunt een proefrit maken voor of na het aanvragen van de financiering, wat jij fijn vindt!
- Fiscaal voordeel: rente- en investeringsaftrek mogelijk als je zakelijk koopt
Andere occasions
- Benzine
- 2018
- Automatisch
- 90.712 km
- Benzine
- 2016
- Automatisch
- 55.819 km
- Benzine
- 2018
- Automatisch
- 108.745 km