BMW X1 xDrive20i xLine I Aut. I Pano.dak I Camera I 55000 km
Specificaties
Modelinformatie
| Merk | BMW |
| Model | X1 |
| Variant | xDrive20i xLine I Aut. I Pano.dak I Camera I 55000 km |
| Modelreeks | okt 2015 - apr 2016 |
| Soort voertuig | Personenwagens |
| Carrosserie | SUV |
| Leeggewicht | 1.515 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.000 kg |
Voertuig
| Kenteken | JF-389-B |
| Bouwjaar | 2016 |
| Kilometerstand |
55.819 km |
| Transmissie | Automatisch |
| Aandrijving | Vier |
| Deuren | 5 |
| Stoelen | 5 |
| Kleur | Blauw |
| Laksoort | Metallic |
| Interieur materiaal | Half leder / stof |
| Interieur kleur | Zwart |
| APK Datum | 23-03-2027 |
| Geïmporteerd | Nee |
Motor
| Brandstof | Benzine |
| Cilinderinhoud | 1998 |
| Cilinders | 4 |
| Vermogen Pk | 192 Pk |
| Vermogen Kw | 141 Kw |
| Koppel | 280 Nm |
| Verbruik gecombineerd | 6,3 l/100km |
| Verbruik stad | 7,6 l/100km |
| Verbruik buitenweg | 5,6 l/100km |
| CO2-emissie | 146 g/km |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | C |
Overig
| Categorie | Gebruikt |
| Motorrijtuigenbelasting | € 243 - 268 per kwartaal |
| BTW of Marge | Marge |
Garantie
Omschrijving
Origineel Nederlands geleverde BMW X1 xDrive 20i xLine Automaat met slechts 51000 km.
Dit is de meeneemprijs. Prijs incl. een nwe apk, onderhoudsbeurt en 1 Jaar BOVAG Garantie € 22999,=
Bedrijfsinformatie
Alle moeite is genomen om de informatie op deze advertentie zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Aan deze advertentie kunnen geen rechten worden ontleend.
Waar staat deze BMW X1
Carteam Edward Smit Auto's
Berrie 4
1724BB Oudkarspel
Financiering
Hoe werkt een financiering offerteaanvraag?
- Je ontvangt binnen 24 uur een offerte vanuit onze financieringspartner
- Je offerte is geheel vrijblijvend, geen enkele koopverplichting of kosten
- Je kunt een proefrit maken voor of na het aanvragen van de financiering, wat jij fijn vindt!
- Fiscaal voordeel: rente- en investeringsaftrek mogelijk als je zakelijk koopt
Andere occasions
- Benzine
- 2018
- Automatisch
- 90.712 km
- Elektrisch/Benzine
- 2015
- Automatisch
- 162.773 km
- Benzine
- 2018
- Automatisch
- 123.980 km