BMW 5 Serie 528i High Executive I M-Pakket I Aut. I Leder I Navi
Specificaties
Modelinformatie
| Merk | BMW |
| Model | 5 Serie |
| Variant | 528i High Executive I M-Pakket I Aut. I Leder I Navi |
| Modelreeks | jul 2013 - mrt 2016 |
| Soort voertuig | Personenwagens |
| Carrosserie | Sedan |
| Leeggewicht | 1.600 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.000 kg |
Voertuig
| Kenteken | GK-364-X |
| Bouwjaar | 2015 |
| Kilometerstand |
168.764 km |
| Transmissie | Automatisch |
| Aandrijving | Achter |
| Deuren | 4 |
| Stoelen | 5 |
| Kleur | Zwart |
| Laksoort | Metallic |
| Oorspronkelijke kleur | Carbon Schwartz |
| Interieur materiaal | Leder |
| Interieur kleur | Zwart |
| APK Datum | Nieuwe APK bij aflevering |
| Geïmporteerd | Nee |
Motor
| Brandstof | Benzine |
| Cilinderinhoud | 1997 |
| Cilinders | 4 |
| Vermogen Pk | 245 Pk |
| Vermogen Kw | 180 Kw |
| Koppel | 350 Nm |
| Verbruik gecombineerd | 6,5 l/100km |
| Verbruik stad | 8,6 l/100km |
| Verbruik buitenweg | 5,3 l/100km |
| CO2-emissie | 152 g/km |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | B |
Overig
| Categorie | Gebruikt |
| Motorrijtuigenbelasting | € 280 - 306 per kwartaal |
| BTW of Marge | Marge |
Garantie
Omschrijving
Bijzonder nette, dealer onderhouden, BMW 528i High Exe.
Dit is de meeneemprijs. Prijs incl. een nwe apk, onderhoudsbeurt en 1 Jaar BOVAG Garantie € 18999,=
Bedrijfsinformatie
Alle moeite is genomen om de informatie op deze advertentie zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Aan deze advertentie kunnen geen rechten worden ontleend.
Waar staat deze BMW 5 Serie
Carteam Edward Smit Auto's
Berrie 4
1724BB Oudkarspel
Financiering
Hoe werkt een financiering offerteaanvraag?
- Je ontvangt binnen 24 uur een offerte vanuit onze financieringspartner
- Je offerte is geheel vrijblijvend, geen enkele koopverplichting of kosten
- Je kunt een proefrit maken voor of na het aanvragen van de financiering, wat jij fijn vindt!
- Fiscaal voordeel: rente- en investeringsaftrek mogelijk als je zakelijk koopt
Andere occasions
- Benzine
- 2018
- Automatisch
- 202.281 km
- Diesel
- 2011
- Automatisch
- 289.662 km
- Benzine
- 2017
- Automatisch
- 150.468 km