BMW 5 Serie Gran Turismo 530d High Executive I Aut. I Leder I Pano.dak
Specificaties
Modelinformatie
| Merk | BMW |
| Model | 5 Serie |
| Variant | Gran Turismo 530d High Executive I Aut. I Leder I Pano.dak |
| Modelreeks | okt 2009 - sep 2012 |
| Soort voertuig | Personenwagens |
| Carrosserie | Hatchback |
| Leeggewicht | 1.935 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.100 kg |
Voertuig
| Kenteken | 11-RBL-3 |
| Bouwjaar | 2011 |
| Kilometerstand |
289.662 km |
| Transmissie | Automatisch |
| Aandrijving | Achter |
| Deuren | 5 |
| Stoelen | 5 |
| Kleur | Zwart |
| Interieur materiaal | Leder |
| APK Datum | 19-09-2026 |
| Geïmporteerd | Nee |
Motor
| Brandstof | Diesel |
| Cilinderinhoud | 2993 |
| Cilinders | 6 |
| Vermogen Pk | 245 Pk |
| Vermogen Kw | 180 Kw |
| Koppel | 540 Nm |
| Verbruik gecombineerd | 6,5 l/100km |
| Verbruik stad | 8,1 l/100km |
| Verbruik buitenweg | 5,6 l/100km |
| CO2-emissie | 173 g/km |
| Emissieklasse | Euro 5 |
| Energielabel | C |
Overig
| Categorie | Gebruikt |
| Motorrijtuigenbelasting | € 679 - 713 per kwartaal |
| BTW of Marge | Marge |
Garantie
Omschrijving
Inruilauto, zo meenemen tegen vaste handelsprijs.
- Koplamp rechts is lek
- Rolscherm panoramadak is stuk
- Bonkt in aandrijving met wegrijden
- Diverse gebruikerssporen rondom.
Bedrijfsinformatie
Alle moeite is genomen om de informatie op deze advertentie zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Aan deze advertentie kunnen geen rechten worden ontleend.
Waar staat deze BMW 5 Serie
Carteam Edward Smit Auto's
Berrie 4
1724BB Oudkarspel
Financiering
Hoe werkt een financiering offerteaanvraag?
- Je ontvangt binnen 24 uur een offerte vanuit onze financieringspartner
- Je offerte is geheel vrijblijvend, geen enkele koopverplichting of kosten
- Je kunt een proefrit maken voor of na het aanvragen van de financiering, wat jij fijn vindt!
- Fiscaal voordeel: rente- en investeringsaftrek mogelijk als je zakelijk koopt
Andere occasions
- Benzine
- 2018
- Automatisch
- 202.281 km
- Benzine
- 2017
- Automatisch
- 150.468 km
- Diesel
- 2018
- Automatisch
- 173.500 km