Audi Q7 3.0 TDI e-tron quattro Sport I PHEV I Aut. I S-Line I Pano.dak I Leder I ACC
Specificaties
Modelinformatie
| Merk | Audi |
| Model | Q7 |
| Variant | 3.0 TDI e-tron quattro Sport I PHEV I Aut. I S-Line I Pano.dak I Leder I ACC |
| Modelreeks | jan 2016 - apr 2018 |
| Soort voertuig | Personenwagens |
| Carrosserie | SUV |
| Leeggewicht | 2.420 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Trekgewicht geremd | 3.500 kg |
Voertuig
| Kenteken | NB-036-Z |
| Bouwjaar | 2016 |
| Kilometerstand |
371.927 km |
| Transmissie | Automatisch |
| Aandrijving | Vier |
| Deuren | 5 |
| Stoelen | 5 |
| Kleur | Zwart |
| Interieur materiaal | Leder |
| Interieur kleur | Zwart |
| APK Datum | Nieuwe APK bij aflevering |
| Geïmporteerd | Nee |
Motor
| Brandstof | Elektrisch/Diesel |
| Cilinderinhoud | 2967 |
| Cilinders | 6 |
| Vermogen Pk | 374 Pk |
| Vermogen Kw | 275 Kw |
| Koppel | 600 Nm |
| Verbruik gecombineerd | 1,9 l/100km |
| CO2-emissie | 0 g/km |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | A |
Overig
| Categorie | Gebruikt |
| Motorrijtuigenbelasting | € 896 - 943 per kwartaal |
| BTW of Marge | Marge |
Garantie
Omschrijving
Nette, compleet uitgevoerde, Audi Q7 3.0 TDI e-tron quattro Sport.
Origineel zwart van kleur, gewrapt in Laser Blue.
Meeneemprijs.
Bedrijfsinformatie
Alle moeite is genomen om de informatie op deze advertentie zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Aan deze advertentie kunnen geen rechten worden ontleend.
Waar staat deze Audi Q7
Carteam Edward Smit Auto's
Berrie 4
1724BB Oudkarspel
Financiering
Hoe werkt een financiering offerteaanvraag?
- Je ontvangt binnen 24 uur een offerte vanuit onze financieringspartner
- Je offerte is geheel vrijblijvend, geen enkele koopverplichting of kosten
- Je kunt een proefrit maken voor of na het aanvragen van de financiering, wat jij fijn vindt!
- Fiscaal voordeel: rente- en investeringsaftrek mogelijk als je zakelijk koopt
Andere occasions
- Diesel
- 2020
- Automatisch
- 54.975 km
- Benzine
- 2016
- Automatisch
- 179.652 km
- Benzine
- 2018
- Automatisch
- 108.745 km