Audi Q7 50 TDI quattro Pro Line I Aut. I 286 PK I Grijs Kenteken I Camera
Specificaties
Modelinformatie
| Merk | Audi |
| Model | Q7 |
| Variant | 50 TDI quattro Pro Line I Aut. I 286 PK I Grijs Kenteken I Camera |
| Modelreeks | sep 2019 - mrt 2022 |
| Soort voertuig | Bedrijfswagens |
| Leeggewicht | 2.085 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Trekgewicht geremd | 3.500 kg |
Voertuig
| Kenteken | V-09-NZF |
| Bouwjaar | 2020 |
| Kilometerstand | 54.975 km |
| Transmissie | Automatisch |
| Aandrijving | Vier |
| Deuren | 5 |
| Stoelen | 2 |
| Kleur | Zwart |
| Laksoort | Metallic |
| Interieur materiaal | Leder |
| Interieur kleur | Zwart |
| APK Datum | 30-11-2027 |
| Geïmporteerd | Ja |
Motor
| Brandstof | Diesel |
| Cilinderinhoud | 2967 |
| Cilinders | 6 |
| Vermogen Pk | 286 Pk |
| Vermogen Kw | 210 Kw |
| Koppel | 600 Nm |
| Verbruik gecombineerd | 8,2 l/100km |
| CO2-emissie | 0 g/km |
| Energielabel | E |
Overig
| Categorie | Gebruikt |
| Motorrijtuigenbelasting | € 0 per kwartaal |
| BTW of Marge | BTW |
Omschrijving
Volledig Audi dealer onderhouden Audi Q7 50 TDI Grijs Kenteken.
Dit is de meeneemprijs excl. btw.
Prijs incl. een nwe apk, onderhoudsbeurt en 1 Jaar BOVAG Garantie € 55999,=
Bedrijfsinformatie
Alle moeite is genomen om de informatie op deze advertentie zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Aan deze advertentie kunnen geen rechten worden ontleend.
Waar staat deze Audi Q7
Carteam Edward Smit Auto's
Berrie 4
1724BB Oudkarspel
Financiering
Hoe werkt een financiering offerteaanvraag?
- Je ontvangt binnen 24 uur een offerte vanuit onze financieringspartner
- Je offerte is geheel vrijblijvend, geen enkele koopverplichting of kosten
- Je kunt een proefrit maken voor of na het aanvragen van de financiering, wat jij fijn vindt!
- Fiscaal voordeel: rente- en investeringsaftrek mogelijk als je zakelijk koopt
Andere occasions
- Elektrisch/Diesel
- 2016
- Automatisch
- 371.927 km
- Diesel
- 2014
- Automatisch
- 293.941 km
- Elektrisch
- 2023
- Automatisch
- 77.301 km