Audi Q3 1.4 TFSI CoD Sport Pro Line S I Aut. I S-Line I Pano.dak I Leder I Navi
Specificaties
Modelinformatie
| Merk | Audi |
| Model | Q3 |
| Variant | 1.4 TFSI CoD Sport Pro Line S I Aut. I S-Line I Pano.dak I Leder I Navi |
| Modelreeks | jan 2015 - jan 2017 |
| Soort voertuig | Personenwagens |
| Carrosserie | SUV |
| Leeggewicht | 1.380 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 740 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.800 kg |
Voertuig
| Kenteken | TL-034-X |
| Bouwjaar | 2016 |
| Kilometerstand | 179.652 km |
| Transmissie | Automatisch |
| Aandrijving | Voor |
| Deuren | 5 |
| Stoelen | 5 |
| Kleur | Zwart |
| Laksoort | Metallic |
| Interieur materiaal | Leder |
| Interieur kleur | Zwart |
| APK Datum | 12-03-2027 |
| Geïmporteerd | Ja |
Motor
| Brandstof | Benzine |
| Cilinderinhoud | 1395 |
| Cilinders | 4 |
| Vermogen Pk | 150 Pk |
| Vermogen Kw | 110 Kw |
| Koppel | 250 Nm |
| Verbruik gecombineerd | 5,9 l/100km |
| Verbruik stad | 7,1 l/100km |
| Verbruik buitenweg | 5,3 l/100km |
| CO2-emissie | 138 g/km |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | D |
Overig
| Categorie | Gebruikt |
| Motorrijtuigenbelasting | € 226 - 247 per kwartaal |
| BTW of Marge | Marge |
Omschrijving
Compleet uitgevoerde Audi Q3 1.4 TFSi S-Line Automaat.
Dit is de meeneemprijs. Prijs incl. een nwe apk, onderhoudsbeurt en 1 Jaar Bovag Garantie € 17999,=
Bedrijfsinformatie
Alle moeite is genomen om de informatie op deze advertentie zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Aan deze advertentie kunnen geen rechten worden ontleend.
Waar staat deze Audi Q3
Carteam Edward Smit Auto's
Berrie 4
1724BB Oudkarspel
Financiering
Hoe werkt een financiering offerteaanvraag?
- Je ontvangt binnen 24 uur een offerte vanuit onze financieringspartner
- Je offerte is geheel vrijblijvend, geen enkele koopverplichting of kosten
- Je kunt een proefrit maken voor of na het aanvragen van de financiering, wat jij fijn vindt!
- Fiscaal voordeel: rente- en investeringsaftrek mogelijk als je zakelijk koopt
Andere occasions
- Elektrisch/Diesel
- 2016
- Automatisch
- 371.927 km
- Benzine
- 2018
- Automatisch
- 108.745 km
- Elektrisch/Benzine
- 2021
- Automatisch
- 55.385 km