Volkswagen Touareg 3.0 TSI Hybrid Highline I Aut. I Navi I Camera I Leder
Specificaties
Modelinformatie
| Merk | Volkswagen |
| Model | Touareg |
| Variant | 3.0 TSI Hybrid Highline I Aut. I Navi I Camera I Leder |
| Modelreeks | apr 2010 - sep 2012 |
| Soort voertuig | Personenwagens |
| Carrosserie | SUV |
| Leeggewicht | 2.215 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Trekgewicht geremd | 3.500 kg |
Voertuig
| Kenteken | 2-TBR-64 |
| Bouwjaar | 2011 |
| Kilometerstand | 245.281 km |
| Transmissie | Automatisch |
| Aandrijving | Vier |
| Deuren | 5 |
| Stoelen | 5 |
| Kleur | Zilver of Grijs |
| Laksoort | Metallic |
| Interieur materiaal | Leder |
| Interieur kleur | Zwart |
| APK Datum | 13-10-2026 |
| Geïmporteerd | Ja |
Motor
| Brandstof | Elektrisch/Benzine |
| Cilinderinhoud | 2995 |
| Cilinders | 6 |
| Vermogen Pk | 333 Pk |
| Vermogen Kw | 245 Kw |
| Koppel | 440 Nm |
| Verbruik gecombineerd | 8,2 l/100km |
| Verbruik stad | 8,7 l/100km |
| Verbruik buitenweg | 7,9 l/100km |
| CO2-emissie | 193 g/km |
| Emissieklasse | Euro 5 |
| Energielabel | B |
Overig
| Categorie | Gebruikt |
| Motorrijtuigenbelasting | € 441 - 482 per kwartaal |
| BTW of Marge | Marge |
Omschrijving
Compleet uitgevoerde VW Touareg 3.0 TSI Hybrid Highline.
Wordt aangeboden tegen een meeneemprijs.
Bedrijfsinformatie
Alle moeite is genomen om de informatie op deze advertentie zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Aan deze advertentie kunnen geen rechten worden ontleend.
Waar staat deze Volkswagen Touareg
Carteam Edward Smit Auto's
Berrie 4
1724BB Oudkarspel
Financiering
Hoe werkt een financiering offerteaanvraag?
- Je ontvangt binnen 24 uur een offerte vanuit onze financieringspartner
- Je offerte is geheel vrijblijvend, geen enkele koopverplichting of kosten
- Je kunt een proefrit maken voor of na het aanvragen van de financiering, wat jij fijn vindt!
- Fiscaal voordeel: rente- en investeringsaftrek mogelijk als je zakelijk koopt
Andere occasions
- Diesel
- 2021
- Automatisch
- 57.122 km
- Benzine
- 2014
- Handgeschakeld
- 97.130 km
- Benzine
- 2021
- Automatisch
- 20.113 km