Volkswagen Touareg 3.0 TDI R-Line I Aut. I Grijs Kenteken I Leder I Navi I 57000 km
Specificaties
Modelinformatie
| Merk | Volkswagen |
| Model | Touareg |
| Variant | 3.0 TDI R-Line I Aut. I Grijs Kenteken I Leder I Navi I 57000 km |
| Modelreeks | aug 2018 - jul 2020 |
| Soort voertuig | Bedrijfswagens |
| Leeggewicht | 1.970 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Trekgewicht geremd | 3.500 kg |
Voertuig
| Kenteken | V-12-PHX |
| Bouwjaar | 2021 |
| Kilometerstand | 57.122 km |
| Transmissie | Automatisch |
| Aandrijving | Vier |
| Deuren | 5 |
| Stoelen | 2 |
| Kleur | Zwart |
| Laksoort | Metallic |
| Interieur materiaal | Leder |
| Interieur kleur | Zwart |
| APK Datum | 17-04-2027 |
| Geïmporteerd | Ja |
Motor
| Brandstof | Diesel |
| Cilinderinhoud | 2967 |
| Cilinders | 6 |
| Vermogen Pk | 232 Pk |
| Vermogen Kw | 171 Kw |
| Koppel | 500 Nm |
| Verbruik gecombineerd | 6,6 l/100km |
| Verbruik stad | 7,7 l/100km |
| Verbruik buitenweg | 5,9 l/100km |
| CO2-emissie | 0 g/km |
| Energielabel | E |
Overig
| Categorie | Gebruikt |
| Motorrijtuigenbelasting | € 0 per kwartaal |
| BTW of Marge | BTW |
Omschrijving
Dealer onderhouden grijs kenteken VW Touareg 3.0 TDI R-Line automaat met slechts 56000 km.
Dit is de meeneemprijs excl. BTW.
Prijs incl. een nwe apk, onderhoudsbeurt en 1 jaar Bovag Garantie € 46999,= excl. Btw.
Bedrijfsinformatie
Alle moeite is genomen om de informatie op deze advertentie zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Aan deze advertentie kunnen geen rechten worden ontleend.
Waar staat deze Volkswagen Touareg
Carteam Edward Smit Auto's
Berrie 4
1724BB Oudkarspel
Financiering
Hoe werkt een financiering offerteaanvraag?
- Je ontvangt binnen 24 uur een offerte vanuit onze financieringspartner
- Je offerte is geheel vrijblijvend, geen enkele koopverplichting of kosten
- Je kunt een proefrit maken voor of na het aanvragen van de financiering, wat jij fijn vindt!
- Fiscaal voordeel: rente- en investeringsaftrek mogelijk als je zakelijk koopt
Andere occasions
- Elektrisch/Benzine
- 2011
- Automatisch
- 245.281 km
- Diesel
- 2014
- Automatisch
- 293.941 km
- Elektrisch
- 2023
- Automatisch
- 77.301 km