Volkswagen Polo 1.4 TSI GTI I DSG Automaat I 180 PK I Clima I Cruise Control
Specificaties
Modelinformatie
| Merk | Volkswagen |
| Model | Polo |
| Variant | 1.4 TSI GTI I DSG Automaat I 180 PK I Clima I Cruise Control |
| Modelreeks | jun 2010 - apr 2014 |
| Soort voertuig | Personenwagens |
| Carrosserie | Hatchback |
| Leeggewicht | 1.169 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 630 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.200 kg |
Voertuig
| Kenteken | 37-RRH-7 |
| Bouwjaar | 2011 |
| Kilometerstand |
161.100 km |
| Transmissie | Automatisch |
| Aandrijving | Voor |
| Deuren | 3 |
| Stoelen | 5 |
| Kleur | Zilver of Grijs |
| Laksoort | Metallic |
| Interieur materiaal | Stof |
| Interieur kleur | Antraciet |
| APK Datum | 11-02-2027 |
| Geïmporteerd | Nee |
Motor
| Brandstof | Benzine |
| Cilinderinhoud | 1390 |
| Cilinders | 4 |
| Vermogen Pk | 179 Pk |
| Vermogen Kw | 132 Kw |
| Koppel | 250 Nm |
| Verbruik gecombineerd | 5,9 l/100km |
| Verbruik stad | 7,5 l/100km |
| Verbruik buitenweg | 5,1 l/100km |
| CO2-emissie | 139 g/km |
| Emissieklasse | Euro 5 |
| Energielabel | C |
Overig
| Categorie | Gebruikt |
| Motorrijtuigenbelasting | € 172 - 188 per kwartaal |
| BTW of Marge | Marge |
Garantie
Omschrijving
Origineel Nederlands geleverde VW Polo GTI.
Meeneemprijs.
Bedrijfsinformatie
Alle moeite is genomen om de informatie op deze advertentie zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Aan deze advertentie kunnen geen rechten worden ontleend.
Waar staat deze Volkswagen Polo
Carteam Edward Smit Auto's
Berrie 4
1724BB Oudkarspel
Financiering
Hoe werkt een financiering offerteaanvraag?
- Je ontvangt binnen 24 uur een offerte vanuit onze financieringspartner
- Je offerte is geheel vrijblijvend, geen enkele koopverplichting of kosten
- Je kunt een proefrit maken voor of na het aanvragen van de financiering, wat jij fijn vindt!
- Fiscaal voordeel: rente- en investeringsaftrek mogelijk als je zakelijk koopt
Andere occasions
- Benzine
- 2010
- Handgeschakeld
- 87.442 km
- Diesel
- 2011
- Automatisch
- 289.662 km
- Elektrisch
- 2023
- Automatisch
- 77.301 km