Mitsubishi ASX 1.6 Intro Edition ClearTec I Clima I Cruise I Trekhaak
Specificaties
Modelinformatie
| Merk | Mitsubishi |
| Model | ASX |
| Variant | 1.6 Intro Edition ClearTec I Clima I Cruise I Trekhaak |
| Modelreeks | apr 2010 - mrt 2015 |
| Soort voertuig | Personenwagens |
| Carrosserie | SUV |
| Leeggewicht | 1.245 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 670 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.100 kg |
Voertuig
| Kenteken | 24-NJH-5 |
| Bouwjaar | 2010 |
| Kilometerstand |
145.869 km |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aandrijving | Voor |
| Deuren | 5 |
| Stoelen | 5 |
| Kleur | Zilver of Grijs |
| Laksoort | Metallic |
| Interieur materiaal | Stof |
| Interieur kleur | Zwart |
| APK Datum | 18-05-2027 |
| Geïmporteerd | Nee |
Motor
| Brandstof | Benzine |
| Cilinderinhoud | 1590 |
| Cilinders | 4 |
| Vermogen Pk | 117 Pk |
| Vermogen Kw | 86 Kw |
| Koppel | 154 Nm |
| Verbruik gecombineerd | 5,9 l/100km |
| Verbruik stad | 7,5 l/100km |
| Verbruik buitenweg | 4,9 l/100km |
| CO2-emissie | 135 g/km |
| Emissieklasse | Euro 5 |
| Energielabel | B |
Overig
| Categorie | Gebruikt |
| Motorrijtuigenbelasting | € 172 - 188 per kwartaal |
| BTW of Marge | Marge |
Garantie
Omschrijving
Origineel Nederlands geleverde Mitsubishi ASX.
Meeneemprijs.
Bedrijfsinformatie
Alle moeite is genomen om de informatie op deze advertentie zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Aan deze advertentie kunnen geen rechten worden ontleend.
Waar staat deze Mitsubishi ASX
Carteam Edward Smit Auto's
Berrie 4
1724BB Oudkarspel
Financiering
Hoe werkt een financiering offerteaanvraag?
- Je ontvangt binnen 24 uur een offerte vanuit onze financieringspartner
- Je offerte is geheel vrijblijvend, geen enkele koopverplichting of kosten
- Je kunt een proefrit maken voor of na het aanvragen van de financiering, wat jij fijn vindt!
- Fiscaal voordeel: rente- en investeringsaftrek mogelijk als je zakelijk koopt
Andere occasions
- Benzine
- 2014
- Handgeschakeld
- 113.795 km
- Benzine
- 2015
- Handgeschakeld
- 158.419 km
- Benzine
- 2018
- Automatisch
- 123.980 km