Ford EcoSport 1.0 EcoBoost Titanium I Clima I Cruise I Trekhaak
Specificaties
Modelinformatie
| Merk | Ford |
| Model | EcoSport |
| Variant | 1.0 EcoBoost Titanium I Clima I Cruise I Trekhaak |
| Modelreeks | mei 2014 - jan 2018 |
| Soort voertuig | Personenwagens |
| Carrosserie | SUV |
| Leeggewicht | 1.237 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 668 kg |
| Trekgewicht geremd | 750 kg |
Voertuig
| Kenteken | HG-397-D |
| Bouwjaar | 2015 |
| Kilometerstand |
158.419 km |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aandrijving | Voor |
| Deuren | 5 |
| Stoelen | 5 |
| Kleur | Wit |
| Interieur materiaal | Half leder / stof |
| Interieur kleur | Zwart |
| APK Datum | 06-05-2027 |
| Geïmporteerd | Nee |
Motor
| Brandstof | Benzine |
| Cilinderinhoud | 998 |
| Cilinders | 3 |
| Vermogen Pk | 126 Pk |
| Vermogen Kw | 93 Kw |
| Koppel | 170 Nm |
| Verbruik gecombineerd | 5,4 l/100km |
| Verbruik stad | 6,6 l/100km |
| Verbruik buitenweg | 4,7 l/100km |
| CO2-emissie | 125 g/km |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | A |
Overig
| Categorie | Gebruikt |
| Motorrijtuigenbelasting | € 166 - 182 per kwartaal |
| BTW of Marge | Marge |
Garantie
Omschrijving
Nederlands geleverde Ford Eco Sport 1.0 EcoBoost Titanium.
Meeneemprijs.
Bedrijfsinformatie
Alle moeite is genomen om de informatie op deze advertentie zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Aan deze advertentie kunnen geen rechten worden ontleend.
Waar staat deze Ford EcoSport
Carteam Edward Smit Auto's
Berrie 4
1724BB Oudkarspel
Financiering
Hoe werkt een financiering offerteaanvraag?
- Je ontvangt binnen 24 uur een offerte vanuit onze financieringspartner
- Je offerte is geheel vrijblijvend, geen enkele koopverplichting of kosten
- Je kunt een proefrit maken voor of na het aanvragen van de financiering, wat jij fijn vindt!
- Fiscaal voordeel: rente- en investeringsaftrek mogelijk als je zakelijk koopt
Andere occasions
- Benzine
- 2014
- Handgeschakeld
- 113.795 km
- Diesel
- 2014
- Automatisch
- 293.941 km
- Elektrisch/Benzine
- 2020
- Automatisch
- 126.317 km