Mercedes-Benz Vito 111 CDI I L3 I 3 Pers. I Climate I Cruise I Camera I Navi
Specificaties
Modelinformatie
| Merk | Mercedes-Benz |
| Model | Vito |
| Variant | 111 CDI I L3 I 3 Pers. I Climate I Cruise I Camera I Navi |
| Modelreeks | dec 2014 - aug 2016 |
| Soort voertuig | Bedrijfswagens |
| Leeggewicht | 1.796 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
Voertuig
| Kenteken | VN-376-Z |
| Bouwjaar | 2015 |
| Kilometerstand |
149.488 km |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aandrijving | Voor |
| Deuren | 4 |
| Stoelen | 3 |
| Kleur | Zwart |
| Laksoort | Metallic |
| Interieur materiaal | Stof |
| Interieur kleur | Zwart |
| APK Datum | 25-02-2027 |
| Geïmporteerd | Nee |
Motor
| Brandstof | Diesel |
| Cilinderinhoud | 1598 |
| Cilinders | 4 |
| Vermogen Pk | 116 Pk |
| Vermogen Kw | 85 Kw |
| Koppel | 270 Nm |
| Verbruik gecombineerd | 6,3 l/100km |
| Verbruik stad | 7,8 l/100km |
| Verbruik buitenweg | 5,4 l/100km |
| CO2-emissie | 166 g/km |
| Emissieklasse | Euro 5 |
Overig
| Categorie | Gebruikt |
| Motorrijtuigenbelasting | € 161 per kwartaal |
| BTW of Marge | BTW |
Garantie
Omschrijving
Compleet uitgevoerde Mercedes-Benz Vito.
Dit is de meeneemprijs excl. Btw. Prijs incl. een nwe apk, onderhoudsbeurt en 1 Jaar BOVAG Garantie € 12999,= excl. Btw
Bedrijfsinformatie
Alle moeite is genomen om de informatie op deze advertentie zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Aan deze advertentie kunnen geen rechten worden ontleend.
Waar staat deze Mercedes-Benz Vito
Carteam Edward Smit Auto's
Berrie 4
1724BB Oudkarspel
Financiering
Hoe werkt een financiering offerteaanvraag?
- Je ontvangt binnen 24 uur een offerte vanuit onze financieringspartner
- Je offerte is geheel vrijblijvend, geen enkele koopverplichting of kosten
- Je kunt een proefrit maken voor of na het aanvragen van de financiering, wat jij fijn vindt!
- Fiscaal voordeel: rente- en investeringsaftrek mogelijk als je zakelijk koopt
Andere occasions
- Diesel
- 2014
- Automatisch
- 293.941 km
- Elektrisch
- 2023
- Automatisch
- 77.301 km
- Benzine
- 2002
- Automatisch
- 105.855 km