Mercedes-Benz E-Klasse Estate 450 4Matic Premium Plus I Aut. I Leder I Schuifdak I Carplay
Specificaties
Modelinformatie
| Merk | Mercedes-Benz |
| Model | E-Klasse |
| Variant | Estate 450 4Matic Premium Plus I Aut. I Leder I Schuifdak I Carplay |
| Modelreeks | mei 2018 - mrt 2020 |
| Soort voertuig | Personenwagens |
| Carrosserie | Stationwagen |
| Leeggewicht | 1.845 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.100 kg |
Voertuig
| Kenteken | L-786-HV |
| Bouwjaar | 2019 |
| Kilometerstand | 157.876 km |
| Transmissie | Automatisch |
| Aandrijving | Vier |
| Deuren | 5 |
| Stoelen | 5 |
| Kleur | Zwart |
| Laksoort | Metallic |
| Interieur materiaal | Leder |
| Interieur kleur | Zwart |
| APK Datum | 13-04-2027 |
| Geïmporteerd | Ja |
Motor
| Brandstof | Benzine |
| Cilinderinhoud | 2996 |
| Cilinders | 6 |
| Vermogen Pk | 368 Pk |
| Vermogen Kw | 271 Kw |
| Koppel | 500 Nm |
| Verbruik gecombineerd | 8,5 l/100km |
| CO2-emissie | 220 g/km |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | F |
Overig
| Categorie | Gebruikt |
| Motorrijtuigenbelasting | € 321 - 354 per kwartaal |
| BTW of Marge | BTW |
Omschrijving
Volledig dealer onderhouden Mercedes-Benz E 450 4Matic Estate.
Dit is de meeneemprijs. Prijs incl. een nwe apk, onderhoudsbeurt en 1 Jaar BOVAG Garantie € 38999,=
Bedrijfsinformatie
Alle moeite is genomen om de informatie op deze advertentie zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Aan deze advertentie kunnen geen rechten worden ontleend.
Waar staat deze Mercedes-Benz E-Klasse
Carteam Edward Smit Auto's
Berrie 4
1724BB Oudkarspel
Financiering
Hoe werkt een financiering offerteaanvraag?
- Je ontvangt binnen 24 uur een offerte vanuit onze financieringspartner
- Je offerte is geheel vrijblijvend, geen enkele koopverplichting of kosten
- Je kunt een proefrit maken voor of na het aanvragen van de financiering, wat jij fijn vindt!
- Fiscaal voordeel: rente- en investeringsaftrek mogelijk als je zakelijk koopt
Andere occasions
- Elektrisch/Diesel
- 2016
- Automatisch
- 296.264 km
- Benzine
- 2009
- Automatisch
- 279.308 km
- Elektrisch/Benzine
- 2021
- Automatisch
- 65.248 km