Mercedes-Benz E-Klasse Estate 300 BlueTEC HYBRID Prestige Avantgarde AMG I Aut. I Leder I Schuifdak I Navi
Specificaties
Modelinformatie
| Merk | Mercedes-Benz |
| Model | E-Klasse |
| Variant | Estate 300 BlueTEC HYBRID Prestige Avantgarde AMG I Aut. I Leder I Schuifdak I Navi |
| Modelreeks | jan 2013 - okt 2015 |
| Soort voertuig | Personenwagens |
| Carrosserie | Stationwagen |
| Leeggewicht | 1.855 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 300 kg |
| Trekgewicht geremd | 300 kg |
Voertuig
| Kenteken | G-127-JP |
| Bouwjaar | 2016 |
| Kilometerstand | 296.264 km |
| Transmissie | Automatisch |
| Aandrijving | Achter |
| Deuren | 5 |
| Stoelen | 5 |
| Kleur | Zilver of Grijs |
| Laksoort | Metallic |
| Interieur materiaal | Leder |
| Interieur kleur | Zwart |
| APK Datum | 06-04-2027 |
| Geïmporteerd | Ja |
Motor
| Brandstof | Elektrisch/Diesel |
| Cilinderinhoud | 2143 |
| Cilinders | 4 |
| Vermogen Pk | 231 Pk |
| Vermogen Kw | 170 Kw |
| Koppel | 500 Nm |
| Verbruik gecombineerd | 4,3 l/100km |
| Verbruik stad | 4,2 l/100km |
| Verbruik buitenweg | 4,3 l/100km |
| CO2-emissie | 114 g/km |
| Emissieklasse | Euro 5 |
| Energielabel | B |
Overig
| Categorie | Gebruikt |
| Motorrijtuigenbelasting | € 679 - 713 per kwartaal |
| BTW of Marge | Marge |
Omschrijving
Compleet uitgevoerde Mercedes-Benz E 300 BlueTec Hybrid Estate.
Meeneemprijs.
Bedrijfsinformatie
Alle moeite is genomen om de informatie op deze advertentie zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Aan deze advertentie kunnen geen rechten worden ontleend.
Waar staat deze Mercedes-Benz E-Klasse
Carteam Edward Smit Auto's
Berrie 4
1724BB Oudkarspel
Financiering
Hoe werkt een financiering offerteaanvraag?
- Je ontvangt binnen 24 uur een offerte vanuit onze financieringspartner
- Je offerte is geheel vrijblijvend, geen enkele koopverplichting of kosten
- Je kunt een proefrit maken voor of na het aanvragen van de financiering, wat jij fijn vindt!
- Fiscaal voordeel: rente- en investeringsaftrek mogelijk als je zakelijk koopt
Andere occasions
- Benzine
- 2019
- Automatisch
- 157.876 km
- Benzine
- 2009
- Automatisch
- 279.308 km
- Elektrisch/Benzine
- 2021
- Automatisch
- 65.248 km