Land Rover Discovery 2.0 Td4 HSE Luxury Aut. I 7 Pers. I Pano.dak I Leder I Carplay
Specificaties
Modelinformatie
| Merk | Land Rover |
| Model | Discovery |
| Variant | 2.0 Td4 HSE Luxury Aut. I 7 Pers. I Pano.dak I Leder I Carplay |
| Modelreeks | jan 2017 - aug 2018 |
| Soort voertuig | Personenwagens |
| Carrosserie | SUV |
| Leeggewicht | 2.141 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Trekgewicht geremd | 3.000 kg |
Voertuig
| Kenteken | RB-950-S |
| Bouwjaar | 2017 |
| Kilometerstand |
143.077 km |
| Transmissie | Automatisch |
| Aandrijving | Vier |
| Deuren | 5 |
| Stoelen | 7 |
| Kleur | Zwart |
| Laksoort | Metallic |
| Interieur materiaal | Leder |
| Interieur kleur | Zwart |
| APK Datum | Nieuwe APK bij aflevering |
| Geïmporteerd | Nee |
Motor
| Brandstof | Diesel |
| Cilinderinhoud | 1999 |
| Cilinders | 4 |
| Vermogen Pk | 179 Pk |
| Vermogen Kw | 132 Kw |
| Koppel | 430 Nm |
| Verbruik gecombineerd | 6,3 l/100km |
| Verbruik stad | 7,4 l/100km |
| Verbruik buitenweg | 5,7 l/100km |
| CO2-emissie | 166 g/km |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | B |
Overig
| Categorie | Gebruikt |
| Motorrijtuigenbelasting | € 733 - 770 per kwartaal |
| BTW of Marge | Marge |
Garantie
Omschrijving
Compleet uitgevoerde Land Rover Discovery 5 2.0 Td4 HSE Luxury 7 pers. Automaat.
Dit is de meeneemprijs. Prijs incl. een nwe apk, onderhoudsbeurt en 1 Jaar BOVAG Garantie € 33999,=
Bedrijfsinformatie
Alle moeite is genomen om de informatie op deze advertentie zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Aan deze advertentie kunnen geen rechten worden ontleend.
Waar staat deze Land Rover Discovery
Carteam Edward Smit Auto's
Berrie 4
1724BB Oudkarspel
Financiering
Hoe werkt een financiering offerteaanvraag?
- Je ontvangt binnen 24 uur een offerte vanuit onze financieringspartner
- Je offerte is geheel vrijblijvend, geen enkele koopverplichting of kosten
- Je kunt een proefrit maken voor of na het aanvragen van de financiering, wat jij fijn vindt!
- Fiscaal voordeel: rente- en investeringsaftrek mogelijk als je zakelijk koopt
Andere occasions
- Diesel
- 2010
- Automatisch
- 242.289 km
- Elektrisch/Benzine
- 2020
- Automatisch
- 121.397 km
- Elektrisch/Benzine
- 2019
- Automatisch
- 121.461 km