Jeep Wrangler 2.2D Sahara I Aut. I Grijs Kenteken I 12000 Km I Carplay I Leder I 4WD
Specificaties
Modelinformatie
| Merk | Jeep |
| Model | Wrangler |
| Variant | 2.2D Sahara I Aut. I Grijs Kenteken I 12000 Km I Carplay I Leder I 4WD |
| Modelreeks | jul 2019 - dec 2019 |
| Soort voertuig | Bedrijfswagens |
| Leeggewicht | 2.009 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
Voertuig
| Kenteken | VDH-66-G |
| Bouwjaar | 2019 |
| Kilometerstand |
12.524 km |
| Transmissie | Automatisch |
| Aandrijving | Vier |
| Deuren | 5 |
| Stoelen | 2 |
| Kleur | Zilver of Grijs |
| APK Datum | 08-01-2027 |
| Geïmporteerd | Nee |
Motor
| Brandstof | Diesel |
| Cilinderinhoud | 2143 |
| Cilinders | 4 |
| Vermogen Pk | 200 Pk |
| Vermogen Kw | 147 Kw |
| Koppel | 450 Nm |
| Verbruik gecombineerd | 8,0 l/100km |
| Verbruik stad | 10,0 l/100km |
| Verbruik buitenweg | 7,0 l/100km |
| CO2-emissie | 248 g/km |
| Emissieklasse | Euro 6 |
Overig
| Categorie | Gebruikt |
| Motorrijtuigenbelasting | € 183 per kwartaal |
| BTW of Marge | BTW |
Garantie
Omschrijving
Origineel Nederlands geleverde Jeep Wrangler 2.2D Sahara grijs kenteken met slechts 12000 km.
Dit is de meeneemprijs excl. Btw. Prijs incl. een nwe apk, onderhoudsbeurt en 1 Jaar BOVAG garantie € 46999,= excl. Btw.
Bedrijfsinformatie
Alle moeite is genomen om de informatie op deze advertentie zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Aan deze advertentie kunnen geen rechten worden ontleend.
Waar staat deze Jeep Wrangler
Carteam Edward Smit Auto's
Berrie 4
1724BB Oudkarspel
Financiering
Hoe werkt een financiering offerteaanvraag?
- Je ontvangt binnen 24 uur een offerte vanuit onze financieringspartner
- Je offerte is geheel vrijblijvend, geen enkele koopverplichting of kosten
- Je kunt een proefrit maken voor of na het aanvragen van de financiering, wat jij fijn vindt!
- Fiscaal voordeel: rente- en investeringsaftrek mogelijk als je zakelijk koopt
Andere occasions
- Benzine
- 2018
- Automatisch
- 95.327 km
- Diesel
- 2018
- Automatisch
- 90.937 km
- Diesel
- 2014
- Automatisch
- 293.941 km