Fiat 500C 1.4 T-Jet Abarth 595 I 146 PK I Airco I 42000 km
Specificaties
Modelinformatie
| Merk | Fiat |
| Model | 500C |
| Variant | 1.4 T-Jet Abarth 595 I 146 PK I Airco I 42000 km |
| Modelreeks | jun 2016 - dec 2018 |
| Soort voertuig | Personenwagens |
| Carrosserie | Cabriolet |
| Leeggewicht | 1.050 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 400 kg |
| Trekgewicht geremd | 800 kg |
Voertuig
| Kenteken | HLF-54-S |
| Bouwjaar | 2016 |
| Kilometerstand | 42.674 km |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aandrijving | Voor |
| Deuren | 3 |
| Stoelen | 4 |
| Kleur | Blauw |
| Laksoort | Metallic |
| Interieur materiaal | Stof |
| Interieur kleur | Zwart |
| APK Datum | Onbekend |
| Geïmporteerd | Ja |
Motor
| Brandstof | Benzine |
| Cilinderinhoud | 1368 |
| Cilinders | 4 |
| Vermogen Pk | 145 Pk |
| Vermogen Kw | 107 Kw |
| Koppel | 206 Nm |
| Verbruik gecombineerd | 5,8 l/100km |
| CO2-emissie | 139 g/km |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | F |
Overig
| Categorie | Gebruikt |
| Motorrijtuigenbelasting | € 114 - 125 per kwartaal |
| BTW of Marge | Marge |
Omschrijving
Nette, goed onderhouden Fiat 500C Abarth met slechts 42000 km.
Dit is de meeneemprijs. Prijs incl. een nwe apk, onderhoudsbeurt en 1 Jaar BOVAG Garantie € 17999,=
Bedrijfsinformatie
Alle moeite is genomen om de informatie op deze advertentie zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Aan deze advertentie kunnen geen rechten worden ontleend.
Waar staat deze Fiat 500C
Carteam Edward Smit Auto's
Berrie 4
1724BB Oudkarspel
Financiering
Hoe werkt een financiering offerteaanvraag?
- Je ontvangt binnen 24 uur een offerte vanuit onze financieringspartner
- Je offerte is geheel vrijblijvend, geen enkele koopverplichting of kosten
- Je kunt een proefrit maken voor of na het aanvragen van de financiering, wat jij fijn vindt!
- Fiscaal voordeel: rente- en investeringsaftrek mogelijk als je zakelijk koopt
Andere occasions
- Benzine
- 2009
- Automatisch
- 195.091 km
- Benzine
- 2002
- Automatisch
- 105.855 km
- Benzine
- 2017
- Automatisch
- 111.655 km