Fiat 500 0.9 TwinAir Turbo Young I Airco I Navi I Cruise I NL. Auto I 1 Eig.
Specificaties
Modelinformatie
| Merk | Fiat |
| Model | 500 |
| Variant | 0.9 TwinAir Turbo Young I Airco I Navi I Cruise I NL. Auto I 1 Eig. |
| Modelreeks | jan 2019 - sep 2019 |
| Soort voertuig | Personenwagens |
| Carrosserie | Hatchback |
| Leeggewicht | 955 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 400 kg |
| Trekgewicht geremd | 800 kg |
Voertuig
| Kenteken | H-246-BF |
| Bouwjaar | 2020 |
| Kilometerstand |
57.615 km |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aandrijving | Voor |
| Deuren | 3 |
| Stoelen | 4 |
| Kleur | Rood |
| Interieur materiaal | Stof |
| Interieur kleur | Antraciet |
| APK Datum | 03-02-2028 |
| Geïmporteerd | Nee |
Motor
| Brandstof | Benzine |
| Cilinderinhoud | 875 |
| Cilinders | 2 |
| Vermogen Pk | 86 Pk |
| Vermogen Kw | 63 Kw |
| Koppel | 145 Nm |
| Verbruik gecombineerd | 5,0 l/100km |
| Verbruik stad | 6,0 l/100km |
| Verbruik buitenweg | 4,0 l/100km |
| CO2-emissie | 124 g/km |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | D |
Overig
| Categorie | Gebruikt |
| Motorrijtuigenbelasting | € 114 - 125 per kwartaal |
| BTW of Marge | Marge |
Garantie
Omschrijving
Origineel Nederlands geleverde Fiat 500 afkomstig van de 1e eigenaar.
Dit is de meeneemprijs. Prijs incl. een nwe apk, onderhoudsbeurt en 1 Jaar BOVAG garantie € 11999,=
Bedrijfsinformatie
Alle moeite is genomen om de informatie op deze advertentie zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Aan deze advertentie kunnen geen rechten worden ontleend.
Waar staat deze Fiat 500
Carteam Edward Smit Auto's
Berrie 4
1724BB Oudkarspel
Financiering
Hoe werkt een financiering offerteaanvraag?
- Je ontvangt binnen 24 uur een offerte vanuit onze financieringspartner
- Je offerte is geheel vrijblijvend, geen enkele koopverplichting of kosten
- Je kunt een proefrit maken voor of na het aanvragen van de financiering, wat jij fijn vindt!
- Fiscaal voordeel: rente- en investeringsaftrek mogelijk als je zakelijk koopt
Andere occasions
- Benzine
- 2010
- Handgeschakeld
- 149.804 km
- Benzine
- 2021
- Handgeschakeld
- 52.083 km
- Elektrisch
- 2023
- Automatisch
- 77.301 km