Fiat 500 1.4-16V Abarth I 135 PK I Airco I Leder
Specificaties
Modelinformatie
| Merk | Fiat |
| Model | 500 |
| Variant | 1.4-16V Abarth I 135 PK I Airco I Leder |
| Modelreeks | jul 2008 - jul 2012 |
| Soort voertuig | Personenwagens |
| Carrosserie | Hatchback |
| Leeggewicht | 1.010 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 400 kg |
| Trekgewicht geremd | 800 kg |
Voertuig
| Kenteken | 82-LZV-5 |
| Bouwjaar | 2010 |
| Kilometerstand | 149.804 km |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aandrijving | Voor |
| Deuren | 3 |
| Stoelen | 4 |
| Kleur | Wit |
| Interieur materiaal | Leder |
| Interieur kleur | Zwart |
| APK Datum | Nieuwe APK bij aflevering |
| Geïmporteerd | Ja |
Motor
| Brandstof | Benzine |
| Cilinderinhoud | 1368 |
| Cilinders | 4 |
| Vermogen Pk | 135 Pk |
| Vermogen Kw | 99 Kw |
| Koppel | 206 Nm |
| Verbruik gecombineerd | 6,5 l/100km |
| Verbruik stad | 8,5 l/100km |
| Verbruik buitenweg | 5,4 l/100km |
| CO2-emissie | 155 g/km |
| Emissieklasse | Euro 5 |
| Energielabel | E |
Overig
| Categorie | Gebruikt |
| Motorrijtuigenbelasting | € 102 - 115 per kwartaal |
| BTW of Marge | Marge |
Omschrijving
Compleet uitgevoerde Fiat 500 1.4-16V Abarth 135pk.
Dit is de meeneemprijs. Prijs incl. een nwe apk, onderhoudsbeurt en 1 Jaar BOVAG Garantie € 10999,=
Bedrijfsinformatie
Alle moeite is genomen om de informatie op deze advertentie zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Aan deze advertentie kunnen geen rechten worden ontleend.
Waar staat deze Fiat 500
Carteam Edward Smit Auto's
Berrie 4
1724BB Oudkarspel
Financiering
Hoe werkt een financiering offerteaanvraag?
- Je ontvangt binnen 24 uur een offerte vanuit onze financieringspartner
- Je offerte is geheel vrijblijvend, geen enkele koopverplichting of kosten
- Je kunt een proefrit maken voor of na het aanvragen van de financiering, wat jij fijn vindt!
- Fiscaal voordeel: rente- en investeringsaftrek mogelijk als je zakelijk koopt
Andere occasions
- Benzine
- 2020
- Handgeschakeld
- 57.615 km
- Elektrisch
- 2023
- Automatisch
- 77.301 km
- Benzine
- 2010
- Handgeschakeld
- 87.442 km