Dodge Ram 1500 5.7 V8 4x4 Crew Cab 5'7 Limited I LPG I Leder I Schuifdak I Navi I Marge
Specificaties
Modelinformatie
| Merk | Dodge |
| Model | Ram 1500 |
| Variant | 5.7 V8 4x4 Crew Cab 5'7 Limited I LPG I Leder I Schuifdak I Navi I Marge |
| Modelreeks | jan 2014 - mei 2018 |
| Soort voertuig | Bedrijfswagens |
| Leeggewicht | 2.704 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
Voertuig
| Kenteken | V-983-PF |
| Bouwjaar | 2018 |
| Kilometerstand | 141.768 km |
| Transmissie | Automatisch |
| Aandrijving | Vier |
| Deuren | 4 |
| Stoelen | 5 |
| Kleur | Zilver of Grijs |
| Laksoort | Metallic |
| Interieur materiaal | Leder |
| Interieur kleur | Zwart |
| APK Datum | 12-04-2027 |
| Geïmporteerd | Ja |
Motor
| Brandstof | LPG |
| Cilinderinhoud | 5654 |
| Cilinders | 8 |
| Vermogen Pk | 402 Pk |
| Vermogen Kw | 296 Kw |
| Koppel | 556 Nm |
| CO2-emissie | 325 g/km |
| Emissieklasse | Euro 6 |
Overig
| Categorie | Gebruikt |
| Motorrijtuigenbelasting | € 249 per kwartaal |
| BTW of Marge | Marge |
Omschrijving
Compleet uitgevoerde, particulier bereden, Dodge Ram 1500 5.7 Hemi V8 4x4 Limited.
Marge auto. Er komt dus geen btw meer bij deze prijs.
Dit is de meeneemprijs.
Bedrijfsinformatie
Alle moeite is genomen om de informatie op deze advertentie zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Aan deze advertentie kunnen geen rechten worden ontleend.
Waar staat deze Dodge Ram 1500
Carteam Edward Smit Auto's
Berrie 4
1724BB Oudkarspel
Financiering
Hoe werkt een financiering offerteaanvraag?
- Je ontvangt binnen 24 uur een offerte vanuit onze financieringspartner
- Je offerte is geheel vrijblijvend, geen enkele koopverplichting of kosten
- Je kunt een proefrit maken voor of na het aanvragen van de financiering, wat jij fijn vindt!
- Fiscaal voordeel: rente- en investeringsaftrek mogelijk als je zakelijk koopt
Andere occasions
- Diesel
- 2014
- Automatisch
- 293.941 km
- Elektrisch
- 2023
- Automatisch
- 77.301 km
- Benzine
- 2002
- Automatisch
- 105.855 km