BMW 1 Serie 120i Centennial High Executive I Aut. I M-Sport I Leder I Schuifdak I Harman Kardon
Specificaties
Modelinformatie
| Merk | BMW |
| Model | 1 Serie |
| Variant | 120i Centennial High Executive I Aut. I M-Sport I Leder I Schuifdak I Harman Kardon |
| Modelreeks | mrt 2016 - feb 2017 |
| Soort voertuig | Personenwagens |
| Carrosserie | Hatchback |
| Leeggewicht | 1.355 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 670 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.500 kg |
Voertuig
| Kenteken | KZ-904-N |
| Bouwjaar | 2017 |
| Kilometerstand |
124.079 km |
| Transmissie | Automatisch |
| Aandrijving | Achter |
| Deuren | 5 |
| Stoelen | 5 |
| Kleur | Zwart |
| Laksoort | Metallic |
| Interieur materiaal | Leder |
| Interieur kleur | Zwart |
| APK Datum | 15-01-2027 |
| Geïmporteerd | Nee |
Motor
| Brandstof | Benzine |
| Cilinderinhoud | 1998 |
| Cilinders | 4 |
| Vermogen Pk | 184 Pk |
| Vermogen Kw | 135 Kw |
| Koppel | 290 Nm |
| Verbruik gecombineerd | 5,9 l/100km |
| Verbruik stad | 7,4 l/100km |
| Verbruik buitenweg | 5,0 l/100km |
| CO2-emissie | 135 g/km |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | C |
Overig
| Categorie | Gebruikt |
| Motorrijtuigenbelasting | € 226 - 247 per kwartaal |
| BTW of Marge | Marge |
Garantie
Omschrijving
Compleet uitgevoerde BMW 120i High Exe M-Sport Automaat.
Dit is de meeneemprijs.
Prijs incl. een nwe apk, onderhoudsbeurt en 1 Jaar Bovag Garantie € 17999,=
Bedrijfsinformatie
Alle moeite is genomen om de informatie op deze advertentie zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Aan deze advertentie kunnen geen rechten worden ontleend.
Waar staat deze BMW 1 Serie
Carteam Edward Smit Auto's
Berrie 4
1724BB Oudkarspel
Financiering
Hoe werkt een financiering offerteaanvraag?
- Je ontvangt binnen 24 uur een offerte vanuit onze financieringspartner
- Je offerte is geheel vrijblijvend, geen enkele koopverplichting of kosten
- Je kunt een proefrit maken voor of na het aanvragen van de financiering, wat jij fijn vindt!
- Fiscaal voordeel: rente- en investeringsaftrek mogelijk als je zakelijk koopt
Andere occasions
- Diesel
- 2011
- Automatisch
- 289.662 km
- Elektrisch
- 2023
- Automatisch
- 77.301 km
- Benzine
- 2016
- Handgeschakeld
- 75.412 km