Audi A6 Avant 2.0 TDI ultra Business Edition I Aut. I Navi I Leder I Sportstoelen
Specificaties
Modelinformatie
| Merk | Audi |
| Model | A6 |
| Variant | Avant 2.0 TDI ultra Business Edition I Aut. I Navi I Leder I Sportstoelen |
| Modelreeks | jul 2011 - dec 2014 |
| Soort voertuig | Personenwagens |
| Carrosserie | Stationwagen |
| Leeggewicht | 1.700 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.800 kg |
Voertuig
| Kenteken | SV-354-R |
| Bouwjaar | 2014 |
| Kilometerstand | 184.338 km |
| Transmissie | Automatisch |
| Aandrijving | Voor |
| Deuren | 5 |
| Stoelen | 5 |
| Kleur | Zwart |
| Laksoort | Metallic |
| Interieur materiaal | Leder |
| Interieur kleur | Zwart |
| APK Datum | 15-10-2026 |
| Geïmporteerd | Ja |
Motor
| Brandstof | Diesel |
| Cilinderinhoud | 1968 |
| Cilinders | 4 |
| Vermogen Pk | 190 Pk |
| Vermogen Kw | 140 Kw |
| Koppel | 400 Nm |
| Verbruik gecombineerd | 4,6 l/100km |
| Verbruik stad | 5,3 l/100km |
| Verbruik buitenweg | 4,1 l/100km |
| CO2-emissie | 119 g/km |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | B |
Overig
| Categorie | Gebruikt |
| Motorrijtuigenbelasting | € 572 - 603 per kwartaal |
| BTW of Marge | Marge |
Omschrijving
Compleet uitgevoerde Audi A6 Avant 2.0 TDI.
Meeneemprijs.
Bedrijfsinformatie
Alle moeite is genomen om de informatie op deze advertentie zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Aan deze advertentie kunnen geen rechten worden ontleend.
Waar staat deze Audi A6
Carteam Edward Smit Auto's
Berrie 4
1724BB Oudkarspel
Financiering
Hoe werkt een financiering offerteaanvraag?
- Je ontvangt binnen 24 uur een offerte vanuit onze financieringspartner
- Je offerte is geheel vrijblijvend, geen enkele koopverplichting of kosten
- Je kunt een proefrit maken voor of na het aanvragen van de financiering, wat jij fijn vindt!
- Fiscaal voordeel: rente- en investeringsaftrek mogelijk als je zakelijk koopt
Andere occasions
- Elektrisch/Benzine
- 2021
- Automatisch
- 69.450 km
- Elektrisch/Diesel
- 2016
- Automatisch
- 296.264 km
- Benzine
- 2018
- Automatisch
- 202.281 km