Volkswagen T-Roc 1.5 TSI Active I Automaat I Carplay I 20.000 km
Specificaties
Modelinformatie
| Merk | Volkswagen |
| Model | T-Roc |
| Variant | 1.5 TSI Active I Automaat I Carplay I 20.000 km |
| Modelreeks | jan 2019 - feb 2022 |
| Soort voertuig | Personenwagens |
| Carrosserie | SUV |
| Leeggewicht | 1.254 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 670 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.500 kg |
Voertuig
| Kenteken | P-512-JN |
| Bouwjaar | 2021 |
| Kilometerstand | 20.113 km |
| Transmissie | Automatisch |
| Aandrijving | Voor |
| Deuren | 5 |
| Stoelen | 5 |
| Kleur | Rood |
| Oorspronkelijke kleur | Rood / Zwart |
| Interieur materiaal | Stof |
| Interieur kleur | Zwart |
| APK Datum | 18-02-2028 |
| Geïmporteerd | Ja |
Motor
| Brandstof | Benzine |
| Cilinderinhoud | 1498 |
| Cilinders | 4 |
| Vermogen Pk | 150 Pk |
| Vermogen Kw | 110 Kw |
| Koppel | 250 Nm |
| Verbruik gecombineerd | 5,4 l/100km |
| CO2-emissie | 124 g/km |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | C |
Overig
| Categorie | Gebruikt |
| Motorrijtuigenbelasting | € 171 - 193 per kwartaal |
| BTW of Marge | BTW |
Omschrijving
Compleet uitgevoerde VW T-Roc 1.5 TSI Automaat met slechts 20.000 km!
Dit is de meeneemprijs. Prijs incl. een nwe apk, onderhoudsbeurt en 1 Jaar BOVAG Garantie € 26999,=
Bedrijfsinformatie
Alle moeite is genomen om de informatie op deze advertentie zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Aan deze advertentie kunnen geen rechten worden ontleend.
Waar staat deze Volkswagen T-Roc
Carteam Edward Smit Auto's
Berrie 4
1724BB Oudkarspel
Financiering
Hoe werkt een financiering offerteaanvraag?
- Je ontvangt binnen 24 uur een offerte vanuit onze financieringspartner
- Je offerte is geheel vrijblijvend, geen enkele koopverplichting of kosten
- Je kunt een proefrit maken voor of na het aanvragen van de financiering, wat jij fijn vindt!
- Fiscaal voordeel: rente- en investeringsaftrek mogelijk als je zakelijk koopt
Andere occasions
- Benzine
- 2014
- Handgeschakeld
- 97.130 km
- Elektrisch/Benzine
- 2011
- Automatisch
- 245.281 km
- Elektrisch/Benzine
- 2015
- Automatisch
- 162.773 km