Toyota Verso 2.0 D-4D Business I Grijs Kenteken I Navi I Camera I Clima. I Cruise
Specificaties
Modelinformatie
| Merk | Toyota |
| Model | Verso |
| Variant | 2.0 D-4D Business I Grijs Kenteken I Navi I Camera I Clima. I Cruise |
| Modelreeks | mrt 2013 - mrt 2015 |
| Soort voertuig | Bedrijfswagens |
| Leeggewicht | 1.425 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 450 kg |
Voertuig
| Kenteken | VH-747-X |
| Bouwjaar | 2014 |
| Kilometerstand |
242.571 km |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aandrijving | Voor |
| Deuren | 5 |
| Stoelen | 2 |
| Kleur | Wit |
| Interieur materiaal | Stof |
| Interieur kleur | Antraciet |
| APK Datum | 02-03-2027 |
| Geïmporteerd | Nee |
Motor
| Brandstof | Diesel |
| Cilinderinhoud | 1998 |
| Cilinders | 4 |
| Vermogen Pk | 124 Pk |
| Vermogen Kw | 91 Kw |
| Koppel | 310 Nm |
| Verbruik gecombineerd | 4,9 l/100km |
| Verbruik stad | 5,9 l/100km |
| Verbruik buitenweg | 4,4 l/100km |
| CO2-emissie | 129 g/km |
| Emissieklasse | Euro 5 |
Overig
| Categorie | Gebruikt |
| Motorrijtuigenbelasting | € 130 per kwartaal |
| BTW of Marge | BTW |
Garantie
Omschrijving
Compleet uitgevoerde grijs kenteken Toyota Verso 2.0 D-4D Business.
Meeneemprijs excl. BTW
Bedrijfsinformatie
Alle moeite is genomen om de informatie op deze advertentie zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Aan deze advertentie kunnen geen rechten worden ontleend.
Waar staat deze Toyota Verso
Carteam Edward Smit Auto's
Berrie 4
1724BB Oudkarspel
Financiering
Hoe werkt een financiering offerteaanvraag?
- Je ontvangt binnen 24 uur een offerte vanuit onze financieringspartner
- Je offerte is geheel vrijblijvend, geen enkele koopverplichting of kosten
- Je kunt een proefrit maken voor of na het aanvragen van de financiering, wat jij fijn vindt!
- Fiscaal voordeel: rente- en investeringsaftrek mogelijk als je zakelijk koopt
Andere occasions
- Diesel
- 2014
- Automatisch
- 293.941 km
- Elektrisch
- 2023
- Automatisch
- 77.301 km
- Benzine
- 2002
- Automatisch
- 105.855 km