Saab 9-3 Cabrio 1.9 TiD Vector I Aut. I Navi I Leder
Specificaties
Modelinformatie
| Merk | Saab |
| Model | 9-3 |
| Variant | Cabrio 1.9 TiD Vector I Aut. I Navi I Leder |
| Modelreeks | sep 2007 - dec 2010 |
| Soort voertuig | Personenwagens |
| Carrosserie | Cabriolet |
| Leeggewicht | 1.665 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.600 kg |
Voertuig
| Kenteken | HHV-75-R |
| Bouwjaar | 2010 |
| Kilometerstand | 188.233 km |
| Transmissie | Automatisch |
| Aandrijving | Voor |
| Deuren | 2 |
| Stoelen | 4 |
| Kleur | Wit |
| Interieur materiaal | Leder |
| Interieur kleur | Zwart |
| APK Datum | Onbekend |
| Geïmporteerd | Ja |
Motor
| Brandstof | Diesel |
| Cilinderinhoud | 1910 |
| Cilinders | 4 |
| Vermogen Pk | 150 Pk |
| Vermogen Kw | 110 Kw |
| Koppel | 320 Nm |
| Verbruik gecombineerd | 7,0 l/100km |
| Verbruik stad | 9,8 l/100km |
| Verbruik buitenweg | 5,4 l/100km |
| CO2-emissie | 189 g/km |
| Emissieklasse | Euro 4 |
| Energielabel | F |
Overig
| Categorie | Gebruikt |
| Motorrijtuigenbelasting | € 572 - 603 per kwartaal |
| BTW of Marge | Marge |
Omschrijving
Compleet uitgevoerde Saab 9-3 Cabrio 1.9 TiD Vector.
Meeneemprijs.
Bedrijfsinformatie
Alle moeite is genomen om de informatie op deze advertentie zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Aan deze advertentie kunnen geen rechten worden ontleend.
Waar staat deze Saab 9-3
Carteam Edward Smit Auto's
Berrie 4
1724BB Oudkarspel
Financiering
Hoe werkt een financiering offerteaanvraag?
- Je ontvangt binnen 24 uur een offerte vanuit onze financieringspartner
- Je offerte is geheel vrijblijvend, geen enkele koopverplichting of kosten
- Je kunt een proefrit maken voor of na het aanvragen van de financiering, wat jij fijn vindt!
- Fiscaal voordeel: rente- en investeringsaftrek mogelijk als je zakelijk koopt
Andere occasions
- Benzine
- 2002
- Automatisch
- 105.855 km
- Benzine
- 2017
- Automatisch
- 111.655 km
- Benzine
- 2009
- Handgeschakeld
- 200.969 km