Renault Clio 1.0 SCe I 5 Deurs I Airco I Cruise Control
Specificaties
Modelinformatie
| Merk | Renault |
| Model | Clio |
| Variant | 1.0 SCe I 5 Deurs I Airco I Cruise Control |
| Modelreeks | jan 2020 - feb 2021 |
| Soort voertuig | Personenwagens |
| Carrosserie | Hatchback |
| Leeggewicht | 1.017 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 555 kg |
| Trekgewicht geremd | 900 kg |
Voertuig
| Kenteken | R-477-VJ |
| Bouwjaar | 2021 |
| Kilometerstand | 52.083 km |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aandrijving | Voor |
| Deuren | 5 |
| Stoelen | 5 |
| Kleur | Blauw |
| Laksoort | Metallic |
| Oorspronkelijke kleur | Azure blauw |
| Interieur materiaal | Stof |
| Interieur kleur | Zwart |
| APK Datum | 06-02-2027 |
| Geïmporteerd | Ja |
Motor
| Brandstof | Benzine |
| Cilinderinhoud | 999 |
| Cilinders | 3 |
| Vermogen Pk | 73 Pk |
| Vermogen Kw | 54 Kw |
| Koppel | 95 Nm |
| Verbruik gecombineerd | 4,9 l/100km |
| CO2-emissie | 121 g/km |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | B |
Overig
| Categorie | Gebruikt |
| Motorrijtuigenbelasting | € 114 - 125 per kwartaal |
| BTW of Marge | BTW |
Omschrijving
Dit is de meeneemprijs. Prijs incl. een nwe apk, onderhoudsbeurt en 1 Jaar BOVAG Garantie € 12999,=
Bedrijfsinformatie
Alle moeite is genomen om de informatie op deze advertentie zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Aan deze advertentie kunnen geen rechten worden ontleend.
Waar staat deze Renault Clio
Carteam Edward Smit Auto's
Berrie 4
1724BB Oudkarspel
Financiering
Hoe werkt een financiering offerteaanvraag?
- Je ontvangt binnen 24 uur een offerte vanuit onze financieringspartner
- Je offerte is geheel vrijblijvend, geen enkele koopverplichting of kosten
- Je kunt een proefrit maken voor of na het aanvragen van de financiering, wat jij fijn vindt!
- Fiscaal voordeel: rente- en investeringsaftrek mogelijk als je zakelijk koopt
Andere occasions
- Benzine
- 2020
- Handgeschakeld
- 57.615 km
- Elektrisch
- 2023
- Automatisch
- 77.301 km
- Benzine
- 2010
- Handgeschakeld
- 87.442 km