Porsche Panamera 3.0 4S I Aut. I 421PK I Schuifdak I Leder
Specificaties
Modelinformatie
| Merk | Porsche |
| Model | Panamera |
| Variant | 3.0 4S I Aut. I 421PK I Schuifdak I Leder |
| Modelreeks | jul 2013 - dec 2016 |
| Soort voertuig | Personenwagens |
| Carrosserie | Hatchback |
| Leeggewicht | 1.845 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.200 kg |
Voertuig
| Kenteken | RS-049-X |
| Bouwjaar | 2015 |
| Kilometerstand | 152.861 km |
| Transmissie | Automatisch |
| Aandrijving | Vier |
| Deuren | 5 |
| Stoelen | 4 |
| Kleur | Zilver of Grijs |
| Laksoort | Metallic |
| Interieur materiaal | Leder |
| Interieur kleur | Zwart |
| APK Datum | 12-12-2026 |
| Geïmporteerd | Ja |
Motor
| Brandstof | Benzine |
| Cilinderinhoud | 2997 |
| Cilinders | 6 |
| Vermogen Pk | 421 Pk |
| Vermogen Kw | 310 Kw |
| Koppel | 520 Nm |
| Verbruik gecombineerd | 8,9 l/100km |
| Verbruik stad | 12,2 l/100km |
| Verbruik buitenweg | 7,2 l/100km |
| CO2-emissie | 208 g/km |
| Emissieklasse | Euro 5 |
| Energielabel | E |
Overig
| Categorie | Gebruikt |
| Motorrijtuigenbelasting | € 321 - 354 per kwartaal |
| BTW of Marge | Marge |
Omschrijving
Compleet uitgevoerde Porsche Panamera 3.0 4S.
Dit is de meeneemprijs.
Bedrijfsinformatie
Alle moeite is genomen om de informatie op deze advertentie zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Aan deze advertentie kunnen geen rechten worden ontleend.
Waar staat deze Porsche Panamera
Carteam Edward Smit Auto's
Berrie 4
1724BB Oudkarspel
Financiering
Hoe werkt een financiering offerteaanvraag?
- Je ontvangt binnen 24 uur een offerte vanuit onze financieringspartner
- Je offerte is geheel vrijblijvend, geen enkele koopverplichting of kosten
- Je kunt een proefrit maken voor of na het aanvragen van de financiering, wat jij fijn vindt!
- Fiscaal voordeel: rente- en investeringsaftrek mogelijk als je zakelijk koopt
Andere occasions
- Elektrisch
- 2023
- Automatisch
- 77.301 km
- Benzine
- 2010
- Handgeschakeld
- 87.442 km
- Benzine
- 2011
- Automatisch
- 161.100 km