Peugeot 308 SW 1.2 PureTech Blue Lion I Pano.dak I Navi I Clima I Pdc
Specificaties
Modelinformatie
| Merk | Peugeot |
| Model | 308 |
| Variant | SW 1.2 PureTech Blue Lion I Pano.dak I Navi I Clima I Pdc |
| Modelreeks | jan 2017 - mei 2017 |
| Soort voertuig | Personenwagens |
| Carrosserie | Stationwagen |
| Leeggewicht | 1.165 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 630 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.100 kg |
Voertuig
| Kenteken | PL-725-Z |
| Bouwjaar | 2017 |
| Kilometerstand |
102.702 km |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aandrijving | Voor |
| Deuren | 5 |
| Stoelen | 5 |
| Kleur | Zilver of Grijs |
| Laksoort | Metallic |
| Interieur materiaal | Stof |
| Interieur kleur | Antraciet |
| APK Datum | Nieuwe APK bij aflevering |
| Geïmporteerd | Nee |
Motor
| Brandstof | Benzine |
| Cilinderinhoud | 1199 |
| Cilinders | 3 |
| Vermogen Pk | 111 Pk |
| Vermogen Kw | 82 Kw |
| Koppel | 205 Nm |
| Verbruik gecombineerd | 4,2 l/100km |
| Verbruik stad | 5,3 l/100km |
| Verbruik buitenweg | 3,5 l/100km |
| CO2-emissie | 99 g/km |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | A |
Overig
| Categorie | Gebruikt |
| Motorrijtuigenbelasting | € 166 - 182 per kwartaal |
| BTW of Marge | Marge |
Garantie
Omschrijving
Nette, Nederlands geleverde, Peugeot 308 SW.
Dit is de meeneemprijs.
Prijs incl. een nwe apk, onderhoudsbeurt en 1 Jaar BOVAG garantie € 9999,=
Bedrijfsinformatie
Alle moeite is genomen om de informatie op deze advertentie zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Aan deze advertentie kunnen geen rechten worden ontleend.
Waar staat deze Peugeot 308
Carteam Edward Smit Auto's
Berrie 4
1724BB Oudkarspel
Financiering
Hoe werkt een financiering offerteaanvraag?
- Je ontvangt binnen 24 uur een offerte vanuit onze financieringspartner
- Je offerte is geheel vrijblijvend, geen enkele koopverplichting of kosten
- Je kunt een proefrit maken voor of na het aanvragen van de financiering, wat jij fijn vindt!
- Fiscaal voordeel: rente- en investeringsaftrek mogelijk als je zakelijk koopt
Andere occasions
- Benzine
- 2016
- Handgeschakeld
- 75.412 km
- Elektrisch/Diesel
- 2016
- Automatisch
- 296.264 km
- Benzine
- 2018
- Automatisch
- 202.281 km